Ir directamente al contenido
Logotipo de HOOM makelaars

Hebe Kohlbruggepark 8

3907DE Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 769.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 17.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 786.230

Precio de compra /m²: € 4.604

Galería de fotos

Descripción

Buitenkans! Deze zeer ruime en prachtige halfvrijstaande woning is gelegen op een mooie locatie in de nieuwe wijk "Groenpoort" en is door omstandigheden in de verkoop gekomen. De verwachtte oplevering van het pand zal zijn in januari 2026. De woning verkeert in afbouwfase en is (nog) niet te betreden. In deze nieuwbouwwijk komen alle wensen van prachtig wonen bij elkaar. Je leeft in een nieuw groen woongebied vlakbij natuurgebieden en dichtbij de gezellige stad en andere voorzieningen van Veenendaal. De wijk kenmerkt zich door parken, planten en bomen en het aangeboden object is direct aan een groenpark gelegen. De zeer royale 2-onder-1-kapwoning wordt opgeleverd met een uitbouw aan de achterzijde, een luxe keuken met kookeiland en moderne badkamer. De gemetselde berging bevindt zich naast de woning en op eigen terrein bevinden zich een 2-tal parkeerplaatsen. De begane grond en de eerste verdieping zijn voorzien van vloerverwarming en koeling. De globale indeling is als volgt: Via de zijingang kom je in de hal met meterkast, toilet en trapopgang. Zeer ruime L-vormige woonkamer met smaakvolle voorpuien, aansluitend grote en lichte eetkeuken met openslaande deuren naar de tuin. Deze luxe keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur zoals inductie kookplaat met geïntegreerde afzuiging, vaatwasser, koelkast, vriezer, oven en Quooker. Op de 1e verdieping bevinden zich 3 ruime slaapkamers en een moderne badkamer met inloopdouche, tweede toilet, handdoekenradiator en wastafel. Via een vaste trap is de grote zolderverdieping met dakkapel bereikbaar. Op deze verdieping bevinden zich de witgoedaansluitingen. Deze verdieping is zeer geschikt om meerdere slaapkamers en een vliering te realiseren. Deze duurzame en energiezuinige woning heeft een prachtige ligging in deze groene wijk en heeft een voorlopig energielabel A+++. De woning is aangesloten op stadsverwarming, heeft 11 zonnepanelen en beschikt over een balansventilatiesysteem met warmteterugwinning. Voor meer informatie kunt u contact met ons opnemen. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 769.000

Coste del comprador (estimado): € 17.230

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.380) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 786.230

3,04%

Anualmente

%

€ 38.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 769.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
2 woonlagen en een zolder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
167 m²
Área del lote
300 m²
Contenido
556 m³
Otra zona interior
19 m²
Área del jardín trasero
130 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2025
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Stadsverwarming, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Agua tibia
Stadsverwarming
Etiqueta energética
A+++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan park en in woonwijk
Jardín
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuiden
Rescate
Aangebouwde stenen berging
Aparcar
Op eigen terrein

Planificación

Ofrecido desde
24-11-2025
Fecha de venta
27-02-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Balansventilatie en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3907

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.