Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Droomt u of jij ook van een karaktervolle jaren '30 2-1-kap woning? En dan het liefste op een ruim perceel waar de auto op eigen terrein kan worden geparkeerd? En als het even kan dan ook nog op loopafstand van het centrum? Wij bieden de mogelijkheid en geloof ons maar dit is een hele grote kans! Deze fraaie jaren '30 2-1-kap woning ligt namelijk op een perceel van maar liefst 315 m2. Tel daarbij op dat de woning zelf vrij eenvoudig is afgewerkt. Samen maakt dit dat er vanwege de riante perceeloppervlakte onnoemelijk veel mogelijkheden zijn om deze woning te vergroten én te moderniseren. Precies zoals u of jij hier altijd van hebt gedroomd. Tegelijk zijn enkele bouwkundige zaken (vrij) recent reeds aangepakt. Zo is de begane grond vloer reeds vervangen, is een groot deel van de kozijnen vernieuwd en is het buitenschilderwerk in 2025 nog uitgevoerd! Mooi meegenomen dus. Los van de verbouwingsmogelijkheden die het perceel biedt is er ook nog eens parkeergelegenheid op eigen terrein. Al dan niet in de toekomst is dit uitermate praktisch om uw auto elektrisch te laden. En indien u een schuur of garage wenst dan zijn ook hiervoor zelfs mogelijkheden om deze te realiseren. Wonen aan de Mulderslaan betekent zo het centrumgebied van Veenendaal in kunnen lopen. Naast een uitgebreid winkelaanbod zijn hier ook de warenmarkt, een bibliotheek, een stadsmuseum, een theater en uiteenlopende horecagelegenheden te vinden. Maar ook zijn diverse basisscholen op korte afstand aanwezig evenals kinderopvang en dergelijke. Zelfs de op- en afritten van de A12 zijn gemakkelijk en snel bereikbaar wat maakt dat u in een mum van tijd in plaatsen als Arnhem, Amersfoort of Utrecht bent. Ziet u of jij de mogelijkheden die wij zien en heeft u of jij zin om de handen uit de mouwen te steken? Indeling Begane grond: Via de voordeur bereiken we de hal. In deze hal bevindt zich de meterkast, de trapopgang en een trap-/kelderkast. De L-vormige woonkamer heeft aan de voorzijde een charmante erker. De vloer van de woonkamer is afgewerkt met in visgraat motief gelegd PVC. De keuken (waar ook de CV-combiketel is opgesteld) heeft een eenvoudige opstelling en geeft toegang tot het portaal. Dit portaal heeft een deur naar het toilet en naar de badkamer die een douchegelegenheid heeft. Ook geeft het portaal toegang tot buiten. 1e Verdieping: Vanaf de overloop zijn te bereiken een slaapkamer aan de voorzijde van het huis en twee slaapkamers aan de achterzijde van het huis. Vanuit één van deze slaapkamers is er een trap naar de zolderverdieping. Deze zolderverdieping is niet ingedeeld en heeft een dakvenster. Overig: Aan de achterzijde is er een elektrisch bediend zonnescherm. Aan de woning bevindt zich aan de achterzijde een eenvoudige, stenen berging. In de achtertuin bevindt zich verder nog een carport en een eenvoudige, houten berging. Indien gewenst kan de oplevering spoedig plaatsvinden.
€ 440.000
Coste del comprador (estimado): € 10.650
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 8.800) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 450.650
2,78%
Anualmente
€ 22.000
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Douche
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.
Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 394.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
2.223
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Etiqueta A
8.354
Etiqueta C
8.320
Etiqueta B
5.401
Etiqueta D
2.259
Etiqueta E
1.833
Etiqueta G
1.497
Etiqueta F
1.367
Etiqueta A+
999
Etiqueta A+++
962
Etiqueta A++
716
Etiqueta A++++
77
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricidad: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricidad: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricidad: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricidad: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricidad: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricidad: 3.160
Número total de establecimientos empresariales: 9.020
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3901DE Veenendaal
€ 499.000 k.k.
€ 5.253/m²
3905ZV Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
3905BA Veenendaal
€ 297.500 k.k.
€ 5.950/m²
3902CD Veenendaal
€ 795.000 k.k.
€ 5.445/m²
3905ZV Veenendaal
€ 318.500 k.k.
3901DV Veenendaal
€ 269.000 k.k.
3904AT Veenendaal
€ 490.000 k.k.
3902HM Veenendaal
€ 750.000 k.k.