Jump to content
Logo of Burgland Makelaars

Mulderslaan 87

3905GB Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 440.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 10.650

2% transfer tax (€ 8.800) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 450.650

Purchase price /m²: € 5.500

Photo Gallery

Description

Droomt u of jij ook van een karaktervolle jaren '30 2-1-kap woning? En dan het liefste op een ruim perceel waar de auto op eigen terrein kan worden geparkeerd? En als het even kan dan ook nog op loopafstand van het centrum? Wij bieden de mogelijkheid en geloof ons maar dit is een hele grote kans! Deze fraaie jaren '30 2-1-kap woning ligt namelijk op een perceel van maar liefst 315 m2. Tel daarbij op dat de woning zelf vrij eenvoudig is afgewerkt. Samen maakt dit dat er vanwege de riante perceeloppervlakte onnoemelijk veel mogelijkheden zijn om deze woning te vergroten én te moderniseren. Precies zoals u of jij hier altijd van hebt gedroomd. Tegelijk zijn enkele bouwkundige zaken (vrij) recent reeds aangepakt. Zo is de begane grond vloer reeds vervangen, is een groot deel van de kozijnen vernieuwd en is het buitenschilderwerk in 2025 nog uitgevoerd! Mooi meegenomen dus. Los van de verbouwingsmogelijkheden die het perceel biedt is er ook nog eens parkeergelegenheid op eigen terrein. Al dan niet in de toekomst is dit uitermate praktisch om uw auto elektrisch te laden. En indien u een schuur of garage wenst dan zijn ook hiervoor zelfs mogelijkheden om deze te realiseren. Wonen aan de Mulderslaan betekent zo het centrumgebied van Veenendaal in kunnen lopen. Naast een uitgebreid winkelaanbod zijn hier ook de warenmarkt, een bibliotheek, een stadsmuseum, een theater en uiteenlopende horecagelegenheden te vinden. Maar ook zijn diverse basisscholen op korte afstand aanwezig evenals kinderopvang en dergelijke. Zelfs de op- en afritten van de A12 zijn gemakkelijk en snel bereikbaar wat maakt dat u in een mum van tijd in plaatsen als Arnhem, Amersfoort of Utrecht bent. Ziet u of jij de mogelijkheden die wij zien en heeft u of jij zin om de handen uit de mouwen te steken? Indeling Begane grond: Via de voordeur bereiken we de hal. In deze hal bevindt zich de meterkast, de trapopgang en een trap-/kelderkast. De L-vormige woonkamer heeft aan de voorzijde een charmante erker. De vloer van de woonkamer is afgewerkt met in visgraat motief gelegd PVC. De keuken (waar ook de CV-combiketel is opgesteld) heeft een eenvoudige opstelling en geeft toegang tot het portaal. Dit portaal heeft een deur naar het toilet en naar de badkamer die een douchegelegenheid heeft. Ook geeft het portaal toegang tot buiten. 1e Verdieping: Vanaf de overloop zijn te bereiken een slaapkamer aan de voorzijde van het huis en twee slaapkamers aan de achterzijde van het huis. Vanuit één van deze slaapkamers is er een trap naar de zolderverdieping. Deze zolderverdieping is niet ingedeeld en heeft een dakvenster. Overig: Aan de achterzijde is er een elektrisch bediend zonnescherm. Aan de woning bevindt zich aan de achterzijde een eenvoudige, stenen berging. In de achtertuin bevindt zich verder nog een carport en een eenvoudige, houten berging. Indien gewenst kan de oplevering spoedig plaatsvinden.

Mortgage berekenen

€ 440.000

Cost of copper (estimated): € 10.650

2% transfer tax (€ 8.800) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 450.650

2,78%

Yearly

%

€ 22.000

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 440.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, 2-onder-1-kapwoning

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
80 m²
Land area
315 m²
Content
303 m³
Other enclosed space
12 m²
External storage space
19 m²
Backyard area
202 m²

Construction and Energy

Year of construction
1938
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Insulation
Grotendeels dubbelglas en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Energy label
D

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planning

Available since
24-09-2025
Sale date
19-02-2026

Bathroom facilities

Douche

Additional features

  • Buitenzonwering
  • dakraam
  • glasvezelkabel
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 3905

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.