Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Meesterlijk wonen in Veenendaal Welkom bij Meesterwerk, een uniek nieuwbouwproject bestaande uit 23 duurzame, levensloopbestendige appartementen. Hier woon je comfortabel en zorgeloos, met alle voorzieningen van het bruisende centrum van Veenendaal binnen handbereik. Perfect voor zowel starters als senioren die zoeken naar een fijne balans tussen rust en stadse dynamiek. Appartementen voor alle generaties Of je nu geniet van gezellige horecagelegenheden, sfeervolle boetieks of een breed aanbod aan culturele en sportieve activiteiten: in Meesterwerk zit je altijd dichtbij alles wat Veenendaal te bieden heeft. Medische voorzieningen, uitgaansmogelijkheden en dagelijkse boodschappen zijn eenvoudig bereikbaar. Zo woon je hier in een omgeving die met je meegroeit, ongeacht je levensfase. Sociale koop In dit project zijn er 7 sociale koopappartementen beschikbaar. Deze woningen zijn speciaal bedoeld voor starters en mensen met een inkomen binnen de sociale koopgrenzen. Het voordeel van sociale koop is dat je een eigen woning kunt kopen tegen een betaalbare prijs, terwijl je toch profiteert van de voordelen van een koopwoning. Centraal en goed bereikbaar Gelegen op een centrale plek in Veenendaal, slechts een paar minuten lopen van het centrum, combineert Meesterwerk de rust van een woonwijk met de levendigheid van de stad. Dankzij de uitstekende bereikbaarheid en infrastructuur voelt iedereen zich hier meteen thuis. Doe nú al een financiële check! Als voorbereiding op de start verkoop kun je nu al een financiële check uit laten voeren. Dit brengt ook voordelen met zich mee bij de toewijzing van de appartementen. Dus wacht niet langer en neem vandaag nog contact op voor jouw financiële check! Lees de volledige omschrijving
€ 339.500
Coste del comprador (estimado): € 8.640
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.790) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 348.140
2,78%
Anualmente
€ 16.975
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).
Inloopdouche en wastafel
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.
Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 394.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
2.223
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Etiqueta A
8.354
Etiqueta C
8.320
Etiqueta B
5.401
Etiqueta D
2.259
Etiqueta E
1.833
Etiqueta G
1.497
Etiqueta F
1.367
Etiqueta A+
999
Etiqueta A+++
962
Etiqueta A++
716
Etiqueta A++++
77
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricidad: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricidad: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricidad: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricidad: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricidad: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricidad: 3.160
Número total de establecimientos empresariales: 9.020
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²
3905LH Veenendaal
€ 599.000 k.k.
€ 6.051/m²
3901CP Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²