Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
INSCHRIJVING GESLOTEN 3-kamerappartementen Bouwnummer 9 Dit 3-kamer appartement van 65m2 woonoppervlakte met ruim balkon is gelegen op de eerste verdieping. Het gebouw staat aan de zuidkant van het plangebied. De balkons zijn gericht op het zuid/zuidoosten en kijken uit over de school 'Het Baken I' en de gymzaal. Door de aantrekkelijke prijsstelling is het de ideale plek als (her)starterswoning. Voor de verkoop van de appartementen gelden speciale voorwaarden en zijn toewijzingscriteria van toepassing. 't Kofschip te Veenendaal In de Schepenbuurt, maakt de voormalige openbare basisschool 'De Achtbaan' ruimte voor 10 eengezinswoningen en 24 (starters)appartementen. In deze geliefde en kindvriendelijke buurt is het goed toeven: Je wandelt binnen enkele minuten naar Landgoed Prattenburg om te genieten van de prachtige natuur, de sportvelden zijn 'om de hoek' en met de trein van Station Veenendaal West reis je makkelijk tussen Breukelen, Utrecht en Rhenen. Verder kun je gezellig even naar het tuincentrum en loop je in 10 minuten naar winkelcentrum Veenendaal West. Het is dan ook een unieke kans om op zo'n fijne locatie nieuwbouw te kunnen kopen. Duurzaam wonen De BENG wordt berekend op basis van talloze kenmerken die invloed hebben op het energieverbruik en leefklimaat van een woning. Om dit mogelijk te maken wordt in dit project gebruik gemaakt van PV-panelen, warmtepompen, HR++ beglazing, vloerverwarming, hoogwaardige isolatie en uiteraard worden de woningen aardgasloos. In dit project geniet u dus van meer comfort, minder energielasten en draagt u bij aan een beter milieu. Inschrijven De inschrijvingsperiode is geweest en wij hebben alle woningen en appartementen toegewezen. Door de grote aanloop voor de appartementen is het niet meer mogelijk om hiervoor op een wachtlijst te komen. Mocht je op de wachtlijst willen komen dan is dit alleen mogelijk voor de woningen via het inschrijfformulier op de projectwebsite.
€ 270.975
Coste del comprador (estimado): € 7.270
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.420) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 278.245
2,78%
Anualmente
€ 13.549
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).
Douche, toilet, en wastafel
Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.
Inhabitantes
70.799
Último año: 2026
Promedio WOZ
EUR 394.000
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 32.400
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
2.223
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Etiqueta A
8.354
Etiqueta C
8.320
Etiqueta B
5.401
Etiqueta D
2.259
Etiqueta E
1.833
Etiqueta G
1.497
Etiqueta F
1.367
Etiqueta A+
999
Etiqueta A+++
962
Etiqueta A++
716
Etiqueta A++++
77
Etiqueta A+++++
15
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Electricidad: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Electricidad: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Electricidad: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Electricidad: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Electricidad: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Electricidad: 3.160
Número total de establecimientos empresariales: 9.020
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3905EN Veenendaal
€ 1.200.000 k.k.
€ 2.727/m²
3903GB Veenendaal
€ 699.000 k.k.
€ 5.683/m²
3903GS Veenendaal
€ 669.000 k.k.
€ 4.883/m²
3901PB Veenendaal
€ 350.000 k.k.
€ 4.217/m²
3904MB Veenendaal
€ 1.350.000 k.k.
€ 7.337/m²
3905LB Veenendaal
€ 800.000 k.k.
€ 3.030/m²
3905LH Veenendaal
€ 599.000 k.k.
€ 6.051/m²
3901CP Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.213/m²