Ir directamente al contenido
Logotipo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Vrekenhorst 125

3905VS Veenendaal • Utrecht

€ 295.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 7.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 302.750

Precio de compra /m²: € 5.363

Galería de fotos

Descripción

Zoek je een comfortabel appartement waar je alles op de begane grond hebt én kunt genieten van een riante tuin? Dan is Vrekenhorst 125 absoluut het ontdekken waard. Deze praktische benedenwoning biedt het gemak van gelijkvloers wonen in combinatie met een verrassend grote buitenruimte. Met een slaapkamer, moderne badkamer (2024), open keuken en een fijne ligging in een rustige wijk, is dit een heerlijke plek voor starters of senioren. Hier woon je vrij, met uitzicht op groen en water, terwijl alle voorzieningen dichtbij zijn. Het appartement ligt in een rustige en groene woonwijk in Veenendaal-West, een buurt die geliefd is om haar prettige sfeer, het vele openbaar groen, waterpartijen en brede straten. Hier wonen jong en oud met zichtbaar plezier samen. Op loopafstand vind je winkelcentrum De Ellekoot voor je dagelijkse boodschappen en diverse sportvoorzieningen. Ook het NS-station Veenendaal-West ligt vlakbij, waardoor je in een mum van tijd in steden als Utrecht of Arnhem bent. En dankzij de gunstige ligging ten opzichte van de snelwegen ben je met de auto snel onderweg. Kortom, een praktische en fijne woonomgeving waar alles wat je nodig hebt binnen handbereik is. Dit appartement heeft een eigen website. Kijk op vrekenhorst125.nl voor meer informatie. Specificaties • Bouwjaar: 1981 • Woonoppervlakte: ca. 55 m² • Energielabel: C Indeling Het appartement Je stapt binnen via een verzorgde hal met garderobe, meterkast en een net toilet. Dit is meteen een fijne binnenkomer: overzichtelijk, praktisch én met directe doorgang naar de rest van de leefruimtes. De woonkamer voelt meteen aangenaam aan: licht, rustig en overzichtelijk. Dankzij de grote raampartijen aan de voorzijde stroomt het daglicht rijkelijk naar binnen, wat de ruimte een warme en uitnodigende sfeer geeft. De indeling is praktisch, met voldoende plek voor een comfortabele zithoek en een fijne plek om te tafelen of te werken. Het uitzicht op het groen buiten zorgt voor een ontspannen gevoel. De open keuken is opgesteld in een praktische hoekopstelling en sluit mooi aan op de woonkamer. Je vindt hier alles wat je nodig hebt: een inductiekookplaat, afzuigkap, magnetron, koel-vriescombinatie en een vaatwasser. Dankzij de vele kasten en lades is er volop opbergruimte voor al je keukengerei, servies en voorraad. De slaapkamer is direct bereikbaar vanuit de woonkamer en vormt een rustige, besloten plek in huis. Er is voldoende ruimte voor een tweepersoonsbed en een royale kledingkast. Het raam aan de achterzijde biedt zicht op de tuin, wat de kamer een fijne en lichte sfeer geeft. Een praktische én prettige plek om je even terug te trekken. De badkamer is in 2024 vernieuwd en uitgevoerd in een moderne stijl met stijlvolle zwarte details. Je vindt hier een ruime inloopdouche, een groot wastafelmeubel met bijpassende spiegelkast – ideaal voor extra opbergruimte. Alles is overzichtelijk ingedeeld en netjes afgewerkt, wat zorgt voor een verzorgde uitstraling. Buitenruimte En dan de buitenruimte, een verrassend pluspunt van dit appartement. De achtertuin is volledig bestraat met groene borders, waardoor het geheel er verzorgd en netjes uitziet. Er is volop ruimte voor een tuinset, zodat je hier fijn buiten kunt zitten of eten. Achterin bevinden zich een stenen berging, handig voor fietsen, tuinkussens en tuingereedschap én een houten berging voor extra opslag. Ook de voortuin is bestraat en biedt ruimte voor een gezellig zitje, perfect om van de zon te genieten wanneer die aan de voorzijde staat. Goed om te weten: • Voor dit appartement is energielabel C afgegeven; • CV-ketel uit 2021 (eigendom); • Voorzien van muur-en vloerisolatie; • Actieve VvE aanwezig, bijdrage €125,00 per maand; • Projectnotaris: Olenz; • Aanvaarding in overleg. Nieuwsgierig geworden? Bel ons kantoor om een afspraak te maken voor een bezichtiging. Wij laten je dit leuke begane grond appartement graag live zien. Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld. Kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hipoteca berekenen

€ 295.000

Coste del comprador (estimado): € 7.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 5.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 302.750

2,78%

Anualmente

%

€ 14.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 295.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, benedenwoning (appartement)

Índice

Habitaciones
2 habitaciones
Habitaciones de dormir
1 dormitorio
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
Begane grond

Áreas y volúmenes

Superficie construida
55 m²
Contenido
194 m³
Espacio de almacenamiento externo
10 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1981
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Combiketel uit 2021, eigendom
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, aan water en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
10-07-2025
Fecha de venta
12-08-2025

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3905

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.