Ir directamente al contenido
Logotipo de Makelaarskantoor Paul Schreinemachers BV

Burgemeester Gommansstraat 116

5922AN Venlo • Limburg

Vendido

€ 459.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 470.030

Precio de compra /m²: € 3.762

Galería de fotos

Descripción

In perfecte staat van onderhoud en gunstig gelegen nabij uitvalswegen én op korte afstand van treinstation Blerick, ligt deze middels garage geschakelde vrijstaande woning. De woning beschikt over vier slaapkamers, een oprit, serre en een fraai aangelegde, zonnige achtertuin (2019) op het noorden. Recent gemoderniseerd en instap klaar, met extra aandacht voor duurzaamheid dankzij 13 zonnepanelen (2018). Indeling. Begane grond: Binnenkomst via een nette hal met een keramische tegelvloer voorzien van vloerverwarming. Het toilet is in 2024 vernieuwd en uitgevoerd als zwevend model met een fonteintje. De ruime, neutraal afgewerkte woonkamer beschikt over een keramische tegelvloer met vloerverwarming en airconditioning. Aan de voorzijde ligt de moderne hoogglans keuken (december 2022), voorzien van een composiet werkblad en diverse inbouwapparatuur: een koelkast, 5-pits inductiekookplaat, afzuigkap, Quooker, combimagnetron, oven en vaatwasser. Aan de achterzijde van de woning bevindt zich een royale aluminium serre met glazen schuifpui. Deze lichte ruimte vormt een comfortabele uitbreiding van de woonkamer en biedt toegang tot de bijkeuken, waar plaats is voor onder andere een diepvries. De inpandige garage is bereikbaar via de bijkeuken en voorzien van een elektrisch bedienbare sectionaalpoort (2022) en een uitstortgootsteen. Eerste verdieping: Via de overloop met een recent gelegde laminaatvloer (2024) zijn drie slaapkamers en de badkamer bereikbaar. Alle slaapkamers zijn voorzien van dezelfde moderne laminaatvloer (2024), wat zorgt voor een rustige en uniforme uitstraling. De grote slaapkamer beschikt over een frans balkon, wat zorgt voor extra lichtinval. De luxe badkamer (2024) is modern afgewerkt en voorzien van een brede inloop-regendouche, een wastafel met meubel, een zwevend toilet en comfortabele vloerverwarming. Tweede verdieping: De tweede verdieping is bereikbaar via een vaste trap en is, net als de eerste verdieping, voorzien van een doorlopende laminaatvloer. De overloop beschikt over een Velux dakraam (2023) en biedt ruimte aan de technische installaties, waaronder de witgoedaansluitingen, de warmte terugwininstallatie en de opstelling van de cv-ketel. Ook is hier een airconditioning geplaatst (2018) welke de hele bovenetages kan koelen. Daarnaast bevindt zich op deze verdieping de ruime vierde slaapkamer, voorzien van een Velux dakraam en praktische bergruimte achter het knieschot. Bijzonderheden Deze woning is gebouwd in 2008 en biedt een perceel van 211 m² met een woonoppervlakte van 122 m², overig inpandige ruimte 24 m², gebouw gebonden buitenruimte 28 m² en een inhoud van circa 533 m³. De woning is volledig geïsoleerd en beschikt over hardhouten kozijnen met thermische beglazing. De begane grond en eerste verdieping zijn voorzien van elektrisch bedienbare rolluiken, met uitzondering van het rolluik op de overloop. Aan de achterzijde van de woning, bij de serre, zijn geen rolluiken aanwezig. Het huis is uitgerust met een warmte terugwinsysteem, dat in 2024 is onderhouden. De HR-combiketel (Remeha, 2022) is eigendom en heeft in 2025 een onderhoudsbeurt gehad. Het buitenschilderwerk is in 2021 uitgevoerd, en de serre is in 2018 voorzien van vloerisolatie en een nieuwe tegelvloer. In 2022 zijn de buitenmuren van de serre geïsoleerd, en in 2023 is het dak van de serre vervangen. De aanvaarding van de woning is in overleg.

Hipoteca berekenen

€ 459.000

Coste del comprador (estimado): € 11.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 470.030

2,78%

Anualmente

%

€ 22.950

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 459.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, geschakelde woning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
122 m²
Área del lote
211 m²
Contenido
533 m³
Otra zona interior
24 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
28 m²
Área del jardín trasero
54 m²

Construcción y energía

Año de construcción
2008
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak
Aislamiento
HR-glas en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
HR. Remeha (2022)
Etiqueta energética
A+

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het noorden
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
01-08-2025
Fecha de venta
20-08-2025

Características adicionales

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5922

Mapas de Google

Mapa de Venlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venlo. En 2025 había 70.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.186.

Inhabitantes

70.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.186

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

4.868

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venlo
Año Inhabitantes
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Nivel académico

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origen de los residentes (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.166

Etiqueta A

7.392

Etiqueta B

6.085

Etiqueta D

3.311

Etiqueta E

2.910

Etiqueta F

2.302

Etiqueta G

2.015

Etiqueta A+

654

Etiqueta A++

427

Etiqueta A+++

418

Etiqueta A++++

239

Etiqueta A+++++

25

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricidad: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricidad: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricidad: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.229

Actividad empresarial en Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Número total de establecimientos empresariales: 8.690

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venlo
Periodo Delitos
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer viviendas in Venlo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.