Ir directamente al contenido
Logotipo de Hauzer & Partners Makelaardij | Qualis

Gebroeders Wienerstraat 40 A

5913XW Venlo • Limburg

Vendido

€ 325.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 333.350

Precio de compra /m²: € 2.801

Galería de fotos

Descripción

Gelegen op een rustige en prettige locatie, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik, vind je deze aantrekkelijke drive-in woning in Venlo. De woning is praktisch en doordacht ingedeeld en beschikt onder andere over een ruime garage, meerdere buitenruimtes en een fijne lichtinval op alle verdiepingen. Met drie slaapkamers, een balkon, een tuin op het zuidoosten en diverse recente voorzieningen is dit een comfortabele woning waar je zó in kunt trekken (verhuisdozen even daargelaten). Begane grond: Via de overdekte voordeur kom je binnen in de entree, waar zich het toilet en de toegang tot de ruime garage met sectionaalpoort bevinden – ideaal voor de auto, fietsen of die ene doos met “spullen die je ooit nog gaat uitzoeken”. Vanuit de entree loop je door naar de hal met meterkast. De hal biedt toegang tot de wasruimte, voorzien van openslaande deuren naar de tuin, zodat de was bij mooi weer zelfs bijna vanzelf droogt. Aangrenzend ligt de bijkeuken met extra kastruimte en een witgoedaansluiting, praktisch en overzichtelijk. Middels een kleine aanpassing kun je hier nog een extra slaapkamer en badkamer realiseren zodat je alle voorzieningen op de begane grond hebt. 1e Verdieping: Via de overloop bereik je de lichte woonkamer, afgewerkt met een pvc vloer. De halfopen keuken sluit mooi aan op de woonkamer en is compleet uitgerust met een vaatwasser (2022) – altijd fijn – een gasfornuis, afzuigkap, oven, koelkast en diepvries. Vanuit de keuken geven openslaande deuren toegang tot het balkon. Twee grote raampartijen zorgen hier voor een prettige en natuurlijke lichtinval. Het balkon is voorzien van een zonnescherm, zodat je ook op warme dagen comfortabel buiten kunt zitten. 2e Verdieping: De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer is verzorgd ingericht met een toilet, douche en een wastafel met meubel. De grootste slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een eigen balkon en is voorzien van een airco (2022) die zowel kan koelen als verwarmen – comfortabel slapen, zomer én winter. Alle slaapkamers zijn voorzien van grote ramen, wat zorgt voor een lichte en aangename sfeer. Tuin: De op het zuidoosten gelegen tuin is netjes aangelegd en biedt een fijne combinatie van bestrating en groen. De tuin is omsloten door een groene heg en een houten schutting en beschikt over een eigen achterom. Dankzij het balkon op de eerste verdieping geniet je hier van extra beschutting en privacy, zelfs als het Nederlandse weer even niet meewerkt. Algemeen: De gevel van de woning is gerenoveerd. Daarnaast is de woning voorzien van kunststof kozijnen; de tuindeuren en voordeur zijn uitgevoerd in hardhout. HR++ glas is aanwezig, met uitzondering van de voordeur en het toilet op de begane grond. Verder beschikt de woning over een huurketel uit 2021, zodat ook daar geen verrassingen te verwachten zijn. • Bouwjaar: 1973 • Perceeloppervlakte: ca. 114 m² • Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 116 m² • Oppervlakte overige inpandige ruimte: ca. 15 m² • Oppervlakte gebouw gebonden buitenruimte: ca. 10 m² • Inhoud: ca. 417 m³ • Energielabel: C Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 325.000

Coste del comprador (estimado): € 8.350

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.500) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 333.350

2,78%

Anualmente

%

€ 16.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 325.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
recreatiewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning (drive-in woning)

Índice

Habitaciones
7 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
116 m²
Área del lote
114 m²
Contenido
417 m³
Otra zona interior
15 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
10 m²
Área del jardín trasero
50 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1973
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, huur)
Etiqueta energética
C

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Tipo de garaje
Inpandig
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
16-01-2026
Fecha de venta
26-03-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5913

Mapas de Google

Mapa de Venlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venlo. En 2025 había 70.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.186.

Inhabitantes

70.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.186

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

4.868

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venlo
Año Inhabitantes
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Nivel académico

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origen de los residentes (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.166

Etiqueta A

7.392

Etiqueta B

6.085

Etiqueta D

3.311

Etiqueta E

2.910

Etiqueta F

2.302

Etiqueta G

2.015

Etiqueta A+

654

Etiqueta A++

427

Etiqueta A+++

418

Etiqueta A++++

239

Etiqueta A+++++

25

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricidad: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricidad: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricidad: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.229

Actividad empresarial en Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Número total de establecimientos empresariales: 8.690

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venlo
Periodo Delitos
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer viviendas in Venlo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.