Jump to content
Logo of Hauzer & Partners Makelaardij | Qualis

Gebroeders Wienerstraat 40 A

5913XW Venlo • Limburg

Sold

€ 325.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 8.350

2% transfer tax (€ 6.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 333.350

Purchase price /m²: € 2.801

Photo Gallery

Description

Gelegen op een rustige en prettige locatie, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik, vind je deze aantrekkelijke drive-in woning in Venlo. De woning is praktisch en doordacht ingedeeld en beschikt onder andere over een ruime garage, meerdere buitenruimtes en een fijne lichtinval op alle verdiepingen. Met drie slaapkamers, een balkon, een tuin op het zuidoosten en diverse recente voorzieningen is dit een comfortabele woning waar je zó in kunt trekken (verhuisdozen even daargelaten). Begane grond: Via de overdekte voordeur kom je binnen in de entree, waar zich het toilet en de toegang tot de ruime garage met sectionaalpoort bevinden – ideaal voor de auto, fietsen of die ene doos met “spullen die je ooit nog gaat uitzoeken”. Vanuit de entree loop je door naar de hal met meterkast. De hal biedt toegang tot de wasruimte, voorzien van openslaande deuren naar de tuin, zodat de was bij mooi weer zelfs bijna vanzelf droogt. Aangrenzend ligt de bijkeuken met extra kastruimte en een witgoedaansluiting, praktisch en overzichtelijk. Middels een kleine aanpassing kun je hier nog een extra slaapkamer en badkamer realiseren zodat je alle voorzieningen op de begane grond hebt. 1e Verdieping: Via de overloop bereik je de lichte woonkamer, afgewerkt met een pvc vloer. De halfopen keuken sluit mooi aan op de woonkamer en is compleet uitgerust met een vaatwasser (2022) – altijd fijn – een gasfornuis, afzuigkap, oven, koelkast en diepvries. Vanuit de keuken geven openslaande deuren toegang tot het balkon. Twee grote raampartijen zorgen hier voor een prettige en natuurlijke lichtinval. Het balkon is voorzien van een zonnescherm, zodat je ook op warme dagen comfortabel buiten kunt zitten. 2e Verdieping: De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer is verzorgd ingericht met een toilet, douche en een wastafel met meubel. De grootste slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een eigen balkon en is voorzien van een airco (2022) die zowel kan koelen als verwarmen – comfortabel slapen, zomer én winter. Alle slaapkamers zijn voorzien van grote ramen, wat zorgt voor een lichte en aangename sfeer. Tuin: De op het zuidoosten gelegen tuin is netjes aangelegd en biedt een fijne combinatie van bestrating en groen. De tuin is omsloten door een groene heg en een houten schutting en beschikt over een eigen achterom. Dankzij het balkon op de eerste verdieping geniet je hier van extra beschutting en privacy, zelfs als het Nederlandse weer even niet meewerkt. Algemeen: De gevel van de woning is gerenoveerd. Daarnaast is de woning voorzien van kunststof kozijnen; de tuindeuren en voordeur zijn uitgevoerd in hardhout. HR++ glas is aanwezig, met uitzondering van de voordeur en het toilet op de begane grond. Verder beschikt de woning over een huurketel uit 2021, zodat ook daar geen verrassingen te verwachten zijn. • Bouwjaar: 1973 • Perceeloppervlakte: ca. 114 m² • Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 116 m² • Oppervlakte overige inpandige ruimte: ca. 15 m² • Oppervlakte gebouw gebonden buitenruimte: ca. 10 m² • Inhoud: ca. 417 m³ • Energielabel: C Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 325.000

Cost of copper (estimated): € 8.350

2% transfer tax (€ 6.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 333.350

2,78%

Yearly

%

€ 16.250

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 325.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
recreatiewoning
Type of dwelling
woonhuis, tussenwoning (drive-in woning)

Index

Rooms
7 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
116 m²
Land area
114 m²
Content
417 m³
Other enclosed space
15 m²
Building bound outdoor space
10 m²
Backyard area
50 m²

Construction and Energy

Year of construction
1973
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dubbel glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, huur)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Inpandig
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
16-01-2026
Sale date
26-03-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Additional features

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 5913

Google Maps

Map of Venlo

Discover where agents are active in Venlo

Residential and neighborhood statistics in Venlo

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Venlo. In 2025 were there 70.045 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 308.186.

Residents

70.045

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 308.186

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 28.855

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

4.868

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Venlo
Year Residents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Annual WOZ value

WOZ value per year in Venlo
Year Average WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition of residents

Age build-up

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Education level

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origin of residents (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Construction period of buildings

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Venlo
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricity: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricity: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricity: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricity: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricity: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricity: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 3.229

Business activity in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Total number of company establishments: 8.690

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Venlo
Period Crimes
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Venlo.

Frequently asked questions about living in Venlo

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer houses in Venlo

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.