Aller directement au contenu
Logo de Hauzer & Partners Makelaardij | Qualis

Gebroeders Wienerstraat 40 A

5913XW Venlo • Limburg

Vendu

€ 325.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 333.350

Prix d'achat /m²: € 2.801

Galerie de photos

Description

Gelegen op een rustige en prettige locatie, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik, vind je deze aantrekkelijke drive-in woning in Venlo. De woning is praktisch en doordacht ingedeeld en beschikt onder andere over een ruime garage, meerdere buitenruimtes en een fijne lichtinval op alle verdiepingen. Met drie slaapkamers, een balkon, een tuin op het zuidoosten en diverse recente voorzieningen is dit een comfortabele woning waar je zó in kunt trekken (verhuisdozen even daargelaten). Begane grond: Via de overdekte voordeur kom je binnen in de entree, waar zich het toilet en de toegang tot de ruime garage met sectionaalpoort bevinden – ideaal voor de auto, fietsen of die ene doos met “spullen die je ooit nog gaat uitzoeken”. Vanuit de entree loop je door naar de hal met meterkast. De hal biedt toegang tot de wasruimte, voorzien van openslaande deuren naar de tuin, zodat de was bij mooi weer zelfs bijna vanzelf droogt. Aangrenzend ligt de bijkeuken met extra kastruimte en een witgoedaansluiting, praktisch en overzichtelijk. Middels een kleine aanpassing kun je hier nog een extra slaapkamer en badkamer realiseren zodat je alle voorzieningen op de begane grond hebt. 1e Verdieping: Via de overloop bereik je de lichte woonkamer, afgewerkt met een pvc vloer. De halfopen keuken sluit mooi aan op de woonkamer en is compleet uitgerust met een vaatwasser (2022) – altijd fijn – een gasfornuis, afzuigkap, oven, koelkast en diepvries. Vanuit de keuken geven openslaande deuren toegang tot het balkon. Twee grote raampartijen zorgen hier voor een prettige en natuurlijke lichtinval. Het balkon is voorzien van een zonnescherm, zodat je ook op warme dagen comfortabel buiten kunt zitten. 2e Verdieping: De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer is verzorgd ingericht met een toilet, douche en een wastafel met meubel. De grootste slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een eigen balkon en is voorzien van een airco (2022) die zowel kan koelen als verwarmen – comfortabel slapen, zomer én winter. Alle slaapkamers zijn voorzien van grote ramen, wat zorgt voor een lichte en aangename sfeer. Tuin: De op het zuidoosten gelegen tuin is netjes aangelegd en biedt een fijne combinatie van bestrating en groen. De tuin is omsloten door een groene heg en een houten schutting en beschikt over een eigen achterom. Dankzij het balkon op de eerste verdieping geniet je hier van extra beschutting en privacy, zelfs als het Nederlandse weer even niet meewerkt. Algemeen: De gevel van de woning is gerenoveerd. Daarnaast is de woning voorzien van kunststof kozijnen; de tuindeuren en voordeur zijn uitgevoerd in hardhout. HR++ glas is aanwezig, met uitzondering van de voordeur en het toilet op de begane grond. Verder beschikt de woning over een huurketel uit 2021, zodat ook daar geen verrassingen te verwachten zijn. • Bouwjaar: 1973 • Perceeloppervlakte: ca. 114 m² • Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 116 m² • Oppervlakte overige inpandige ruimte: ca. 15 m² • Oppervlakte gebouw gebonden buitenruimte: ca. 10 m² • Inhoud: ca. 417 m³ • Energielabel: C Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 325.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 333.350

2,78%

Annuellement

%

€ 16.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 325.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
recreatiewoning
Type de logement
woonhuis, tussenwoning (drive-in woning)

Plan

Chambres
7 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
116 m²
Superficie du terrain
114 m²
Contenu
417 m³
Autre espace intérieur
15 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
10 m²
Aire de la cour arrière
50 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1973
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, huur)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Type de garage
Inpandig
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
16-01-2026
Date de vente
26-03-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5913

Google Maps

Carte de Venlo

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Venlo

Chiffres de logement et de quartier dans Venlo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Venlo. En 2025 étaient 70.045 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 308.186.

Résidents

70.045

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 308.186

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.855

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

4.868

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Venlo
Année Résidents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Venlo
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Niveau d'enseignement

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origine des habitants (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

9.166

Étiquette A

7.392

Étiquette B

6.085

Étiquette D

3.311

Étiquette E

2.910

Étiquette F

2.302

Étiquette G

2.015

Étiquette A+

654

Étiquette A++

427

Étiquette A+++

418

Étiquette A++++

239

Étiquette A+++++

25

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Venlo
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.016 • Électricité: 2.803

Huurwoning

Gaz: 741 • Électricité: 2.001

Koopwoning

Gaz: 991 • Électricité: 2.962

Appartement

Gaz: 618 • Électricité: 1.798

Tussenwoning

Gaz: 915 • Électricité: 2.645

Vrijstaande woning

Gaz: 1.523 • Électricité: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 3.229

Activité dans Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Nombre total d'établissements: 8.690

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Venlo
Période Délits
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Venlo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Venlo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer maisons in Venlo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.