Direkt zum Inhalt
Logo von Hauzer & Partners Makelaardij | Qualis

Gebroeders Wienerstraat 40 A

5913XW Venlo • Limburg

Verkauft

€ 325.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 333.350

Kaufpreis /m²: € 2.801

Fotoalbum

Beschreibung

Gelegen op een rustige en prettige locatie, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik, vind je deze aantrekkelijke drive-in woning in Venlo. De woning is praktisch en doordacht ingedeeld en beschikt onder andere over een ruime garage, meerdere buitenruimtes en een fijne lichtinval op alle verdiepingen. Met drie slaapkamers, een balkon, een tuin op het zuidoosten en diverse recente voorzieningen is dit een comfortabele woning waar je zó in kunt trekken (verhuisdozen even daargelaten). Begane grond: Via de overdekte voordeur kom je binnen in de entree, waar zich het toilet en de toegang tot de ruime garage met sectionaalpoort bevinden – ideaal voor de auto, fietsen of die ene doos met “spullen die je ooit nog gaat uitzoeken”. Vanuit de entree loop je door naar de hal met meterkast. De hal biedt toegang tot de wasruimte, voorzien van openslaande deuren naar de tuin, zodat de was bij mooi weer zelfs bijna vanzelf droogt. Aangrenzend ligt de bijkeuken met extra kastruimte en een witgoedaansluiting, praktisch en overzichtelijk. Middels een kleine aanpassing kun je hier nog een extra slaapkamer en badkamer realiseren zodat je alle voorzieningen op de begane grond hebt. 1e Verdieping: Via de overloop bereik je de lichte woonkamer, afgewerkt met een pvc vloer. De halfopen keuken sluit mooi aan op de woonkamer en is compleet uitgerust met een vaatwasser (2022) – altijd fijn – een gasfornuis, afzuigkap, oven, koelkast en diepvries. Vanuit de keuken geven openslaande deuren toegang tot het balkon. Twee grote raampartijen zorgen hier voor een prettige en natuurlijke lichtinval. Het balkon is voorzien van een zonnescherm, zodat je ook op warme dagen comfortabel buiten kunt zitten. 2e Verdieping: De overloop biedt toegang tot drie slaapkamers en de badkamer. De badkamer is verzorgd ingericht met een toilet, douche en een wastafel met meubel. De grootste slaapkamer aan de achterzijde beschikt over een eigen balkon en is voorzien van een airco (2022) die zowel kan koelen als verwarmen – comfortabel slapen, zomer én winter. Alle slaapkamers zijn voorzien van grote ramen, wat zorgt voor een lichte en aangename sfeer. Tuin: De op het zuidoosten gelegen tuin is netjes aangelegd en biedt een fijne combinatie van bestrating en groen. De tuin is omsloten door een groene heg en een houten schutting en beschikt over een eigen achterom. Dankzij het balkon op de eerste verdieping geniet je hier van extra beschutting en privacy, zelfs als het Nederlandse weer even niet meewerkt. Algemeen: De gevel van de woning is gerenoveerd. Daarnaast is de woning voorzien van kunststof kozijnen; de tuindeuren en voordeur zijn uitgevoerd in hardhout. HR++ glas is aanwezig, met uitzondering van de voordeur en het toilet op de begane grond. Verder beschikt de woning over een huurketel uit 2021, zodat ook daar geen verrassingen te verwachten zijn. • Bouwjaar: 1973 • Perceeloppervlakte: ca. 114 m² • Gebruiksoppervlakte wonen: ca. 116 m² • Oppervlakte overige inpandige ruimte: ca. 15 m² • Oppervlakte gebouw gebonden buitenruimte: ca. 10 m² • Inhoud: ca. 417 m³ • Energielabel: C Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 325.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.350

2 % Übertragungssteuer (€ 6.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 333.350

2,78%

Jährlich

%

€ 16.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 325.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
recreatiewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning (drive-in woning)

Indelung

Zimmer
7 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
116 m²
Fläche des Grundstücks
114 m²
Inhalt
417 m³
Sonstiger Innenraum
15 m²
Gebäude mit Außenbereich
10 m²
Hinterhof Fläche
50 m²

Bau und Energie

Baujahr
1973
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, huur)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Parken
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garagenart
Inpandig
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
16-01-2026
Verkaufsdatum
26-03-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 5913

Google Karten

Karte von Venlo

Entdecken Sie, wo Makler in Venlo aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Venlo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Venlo. In 2025 waren da 70.045 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 308.186.

Einwohner

70.045

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 308.186

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.855

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.868

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Venlo
Jahr Einwohner
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Venlo
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Ausbildungsstufe

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.166

Bezeichnung A

7.392

Bezeichnung B

6.085

Bezeichnung D

3.311

Bezeichnung E

2.910

Bezeichnung F

2.302

Bezeichnung G

2.015

Bezeichnung A+

654

Bezeichnung A++

427

Bezeichnung A+++

418

Bezeichnung A++++

239

Bezeichnung A+++++

25

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Venlo
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Strom: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Strom: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Strom: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Strom: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Strom: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Strom: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 3.229

Betriebsaktivität in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.690

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Venlo
Periode Verbrechen
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Venlo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Venlo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer Häuser in Venlo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.