Ir directamente al contenido
Logotipo de Malkenhorst Makelaars

Korbeel 13

2291MC Wateringen • Zuid-Holland

Disponible

€ 545.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 12.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 557.750

Precio de compra /m²: € 5.046

Galería de fotos

Descripción

Ben je op zoek naar een instapklare gezinswoning met volop ruimte én een gunstige ligging? Dan is Korbeel 13 precies wat je zoekt. Deze goed onderhouden hoekwoning beschikt over maar liefst vier slaapkamers, een moderne keuken en badkamer, én een energielabel A dankzij onder andere 14 zonnepanelen. Hier woon je comfortabel, energiezuinig en helemaal van deze tijd. De woning is gelegen in een rustige en kindvriendelijke wijk met vrij uitzicht op een speelparkje, ideaal voor gezinnen. Binnen vind je een lichte en praktische indeling, terwijl buiten de verzorgde achtertuin met veranda en de aanwezigheid van een garage zorgen voor extra gemak en leefruimte. Of je nu behoefte hebt aan bergruimte, een hobbyplek of een plek voor je auto: de garage maakt het verschil. Nieuwsgierig geworden? Plan snel een bezichtiging en ervaar zelf de ruimte, het comfort en de fijne ligging van deze complete woning! Indeling Begane grond Via de nette voortuin bereik je de entree van de woning. In de hal vind je de vernieuwde meterkast, garderobe en een volledig betegeld toilet in neutrale kleurstelling met fonteintje. De ruime en lichte doorzonwoonkamer beschikt over een extra zijraam, wat zorgt voor een prettige lichtinval. De woonkamer is voorzien van een parketvloer en airconditioning voor extra comfort. De trap naar de eerste verdieping is netjes afgesloten achter een deur. De open keuken is in 2021 vernieuwd en uitgevoerd in een moderne, speelse opstelling. De keuken beschikt over veel kastruimte en diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser en combi-oven. De hoogglans witte fronten worden stijlvol gecombineerd met een zwarte kraan en zwarte spoelbak. Daarnaast is de keuken voorzien van een Quooker met grote boiler. Via een loopdeur bereik je de verzorgde achtertuin, gelegen op het noordoosten. Dankzij de afwisseling van groen, gras en bestrating is er altijd een fijne plek om van het buitenleven te genieten. Direct aan de woning bevindt zich een lichte glazen veranda, waar je heerlijk kunt zitten. Naast de woning bevindt zich een praktische berging. Achterin de tuin vind je bovendien een ruime garage, voorzien van elektra. Ideaal voor opslag, hobbyruimte of het stallen van een voertuig. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers, allen keurig afgewerkt. De verdieping is voorzien van een drempelloos gelegde laminaatvloer, wat zorgt voor een strakke en rustige uitstraling. Daarnaast zijn zowel aan de voor- als achterzijde rolluiken aanwezig. In de badkamer, welke in 2013 is vernieuwd, vind je een dubbele wastafel met meubel, een ligbad met douche, een tweede toilet en elektrische vloerverwarming. Extra comfort wordt geboden door spiegelverwarming en inbouwspots in het plafond. Tweede verdieping De tweede verdieping biedt een verrassend ruime vierde slaapkamer en is voorzien van een laminaatvloer. Dankzij het zijraam en de twee dakkapellen (geplaatst in 2022) is deze ruimte heerlijk licht en veelzijdig in gebruik, bijvoorbeeld als slaapkamer, werkruimte of hobbykamer. Ook deze verdieping is voorzien van airconditioning en rolluiken aan zowel de voor- als achterzijde. Bijzonderheden: - Hoekwoning met vier volwaardige slaapkamers; - Gelegen in een rustige en kindvriendelijke wijk met vrij uitzicht op een speelparkje; - Beschikt over een eigen garage achterin de tuin, ideaal voor parkeren, opslag of hobbyruimte; - Zolderverdieping voorzien van twee dakkapellen (2022); - Bouwjaar 1984; - Volledig geïsoleerd, definitief energielabel A; - Voorzien van zonwering aan de voor- én achterzijde; - Hard houten kozijnen voorzien van HR++ beglazing, in 2022 geschilderd; - 14 zonnepanelen (2023); - Verwarming middels CV ketel (Remeha Tzerra Ace-Matic 2024) en airconditioning (Panasonic 2023); - Oplevering in overleg, mogelijk vanaf augustus 2026.

Hipoteca berekenen

€ 545.000

Coste del comprador (estimado): € 12.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 10.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 557.750

3,04%

Anualmente

%

€ 27.250

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 545.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, hoekwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
108 m²
Área del lote
185 m²
Contenido
443 m³
Otra zona interior
7 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
20 m²
Espacio de almacenamiento externo
18 m²
Área del jardín trasero
80 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1984
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Remeha Tzerra Ace-Matic (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
Gelegen op het noordoosten
Rescate
Aangebouwde houten berging
Aparcar
Openbaar parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
15-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2291

Mapas de Google

Ubicación de Wateringen

Vista espacial del área de trabajo en Wateringen

Estadísticas de vivienda y vecindario en Wateringen

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Wateringen. En 2025 había 16.145 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 448.000.

Inhabitantes

16.145

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 448.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.600

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

613

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Wateringen
Año Inhabitantes
2021 16.105
2022 16.150
2023 16.335
2024 16.245
2025 16.145

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Wateringen
Año Promedio WOZ
2021 EUR 330.000
2022 EUR 361.000
2023 EUR 415.000
2024 EUR 432.000
2025 EUR 448.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 3.200 0-15: 2.870 15-25: 1.925 25-45: 3.750 45-65: 4.405

Nivel académico

Hoger

3.520

Praktisch

2.980

Middelbaar

5.350

Origen de los residentes (2025)

Europa

1.265

Nederland

12.020

Buiten Europa

2.865

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.228
Appartementen 1.860
Tussenwoningen 3.109
Vrijstaande woningen 333
Twee-onder-één-kap woningen 264

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 19
1900 tot 1925 132
1925 tot 1950 212
1950 tot 1970 1.126
1970 tot 1980 626
1980 tot 1990 998
1990 tot 2000 747
2000 tot 2010 988
2010 tot 2020 727
2020 en later 61

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

2.830

Etiqueta C

2.020

Etiqueta B

1.252

Etiqueta D

286

Etiqueta E

267

Etiqueta F

245

Etiqueta G

158

Etiqueta A+

149

Etiqueta A++

58

Etiqueta A+++

52

Etiqueta A++++

14

Etiqueta A+++++

5

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Wateringen
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 980 2.860
2021 1.110 2.890
2022 850 2.680
2023 770 2.520
2024 760 2.580

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.850

Huurwoning

Gas: 650 • Electricidad: 1.910

Koopwoning

Gas: 820 • Electricidad: 2.810

Appartement

Gas: 560 • Electricidad: 1.720

Tussenwoning

Gas: 760 • Electricidad: 2.640

Vrijstaande woning

Gas: 1.400 • Electricidad: 4.340

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.120 • Electricidad: 3.370

Actividad empresarial en Wateringen (2025)

Handel en HORECA 405
Nijverheid en energie 530
Zakelijke dienstverlening 600
Overheid, onderwijs en zorg 400
Landbouw, bosbouw en visserij 130
Vervoer, informatie en communicatie 175
Financiele diensten en onroerendgoed 135
Cultuur, recreatie en overige diensten 235

Número total de establecimientos empresariales: 2.605

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Wateringen
Periodo Delitos
jan 2025 54
jan 2026 37
jul 2025 57
jun 2025 45
mei 2025 57
mrt 2025 52
nov 2024 61
nov 2025 59
okt 2024 54
okt 2025 52
sep 2024 73
sep 2025 44

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Wateringen.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Wateringen

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Wateringen?

Wateringen telt in 2025 ongeveer 16.145 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wateringen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Wateringen is in 2025 circa € 448.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Wateringen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wateringen ligt rond € 34.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Wateringen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 613 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Wateringen?

In Wateringen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.109 woningen.

Meer viviendas in Wateringen

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.