Aller directement au contenu
Logo de Malkenhorst Makelaars

Korbeel 13

2291MC Wateringen • Zuid-Holland

Disponible

€ 545.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 12.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 557.750

Prix d'achat /m²: € 5.046

Galerie de photos

Description

Ben je op zoek naar een instapklare gezinswoning met volop ruimte én een gunstige ligging? Dan is Korbeel 13 precies wat je zoekt. Deze goed onderhouden hoekwoning beschikt over maar liefst vier slaapkamers, een moderne keuken en badkamer, én een energielabel A dankzij onder andere 14 zonnepanelen. Hier woon je comfortabel, energiezuinig en helemaal van deze tijd. De woning is gelegen in een rustige en kindvriendelijke wijk met vrij uitzicht op een speelparkje, ideaal voor gezinnen. Binnen vind je een lichte en praktische indeling, terwijl buiten de verzorgde achtertuin met veranda en de aanwezigheid van een garage zorgen voor extra gemak en leefruimte. Of je nu behoefte hebt aan bergruimte, een hobbyplek of een plek voor je auto: de garage maakt het verschil. Nieuwsgierig geworden? Plan snel een bezichtiging en ervaar zelf de ruimte, het comfort en de fijne ligging van deze complete woning! Indeling Begane grond Via de nette voortuin bereik je de entree van de woning. In de hal vind je de vernieuwde meterkast, garderobe en een volledig betegeld toilet in neutrale kleurstelling met fonteintje. De ruime en lichte doorzonwoonkamer beschikt over een extra zijraam, wat zorgt voor een prettige lichtinval. De woonkamer is voorzien van een parketvloer en airconditioning voor extra comfort. De trap naar de eerste verdieping is netjes afgesloten achter een deur. De open keuken is in 2021 vernieuwd en uitgevoerd in een moderne, speelse opstelling. De keuken beschikt over veel kastruimte en diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser en combi-oven. De hoogglans witte fronten worden stijlvol gecombineerd met een zwarte kraan en zwarte spoelbak. Daarnaast is de keuken voorzien van een Quooker met grote boiler. Via een loopdeur bereik je de verzorgde achtertuin, gelegen op het noordoosten. Dankzij de afwisseling van groen, gras en bestrating is er altijd een fijne plek om van het buitenleven te genieten. Direct aan de woning bevindt zich een lichte glazen veranda, waar je heerlijk kunt zitten. Naast de woning bevindt zich een praktische berging. Achterin de tuin vind je bovendien een ruime garage, voorzien van elektra. Ideaal voor opslag, hobbyruimte of het stallen van een voertuig. Eerste verdieping Op de eerste verdieping bevinden zich drie goed bemeten slaapkamers, allen keurig afgewerkt. De verdieping is voorzien van een drempelloos gelegde laminaatvloer, wat zorgt voor een strakke en rustige uitstraling. Daarnaast zijn zowel aan de voor- als achterzijde rolluiken aanwezig. In de badkamer, welke in 2013 is vernieuwd, vind je een dubbele wastafel met meubel, een ligbad met douche, een tweede toilet en elektrische vloerverwarming. Extra comfort wordt geboden door spiegelverwarming en inbouwspots in het plafond. Tweede verdieping De tweede verdieping biedt een verrassend ruime vierde slaapkamer en is voorzien van een laminaatvloer. Dankzij het zijraam en de twee dakkapellen (geplaatst in 2022) is deze ruimte heerlijk licht en veelzijdig in gebruik, bijvoorbeeld als slaapkamer, werkruimte of hobbykamer. Ook deze verdieping is voorzien van airconditioning en rolluiken aan zowel de voor- als achterzijde. Bijzonderheden: - Hoekwoning met vier volwaardige slaapkamers; - Gelegen in een rustige en kindvriendelijke wijk met vrij uitzicht op een speelparkje; - Beschikt over een eigen garage achterin de tuin, ideaal voor parkeren, opslag of hobbyruimte; - Zolderverdieping voorzien van twee dakkapellen (2022); - Bouwjaar 1984; - Volledig geïsoleerd, definitief energielabel A; - Voorzien van zonwering aan de voor- én achterzijde; - Hard houten kozijnen voorzien van HR++ beglazing, in 2022 geschilderd; - 14 zonnepanelen (2023); - Verwarming middels CV ketel (Remeha Tzerra Ace-Matic 2024) en airconditioning (Panasonic 2023); - Oplevering in overleg, mogelijk vanaf augustus 2026.

Prêt immobilier berekenen

€ 545.000

Coûts d'achat (estimés): € 12.750

2 % de taxe sur le transfert (€ 10.900) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 557.750

3,04%

Annuellement

%

€ 27.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 545.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, hoekwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
3 woonlagen

Surfaces et volumes

Superficie habitable
108 m²
Superficie du terrain
185 m²
Contenu
443 m³
Autre espace intérieur
7 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
20 m²
Espace de stockage externe
18 m²
Aire de la cour arrière
80 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1984
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Tzerra Ace-Matic (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
A

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Jardin
Achtertuin en voortuin
Emplacement jardin
Gelegen op het noordoosten
Sauvetage
Aangebouwde houten berging
Parkieren
Openbaar parkeren
Type de garage
Vrijstaande stenen garage
Capacité du garage
1 voiture(s)

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • rolluiken
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 2291

Google Maps

Localisation de Wateringen

Aperçu spatial du site de travail dans Wateringen

Chiffres de logement et de quartier dans Wateringen

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Wateringen. En 2025 étaient 16.145 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 448.000.

Résidents

16.145

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 448.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 34.600

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

613

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Wateringen
Année Résidents
2021 16.105
2022 16.150
2023 16.335
2024 16.245
2025 16.145

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Wateringen
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 330.000
2022 EUR 361.000
2023 EUR 415.000
2024 EUR 432.000
2025 EUR 448.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 3.200 0-15: 2.870 15-25: 1.925 25-45: 3.750 45-65: 4.405

Niveau d'enseignement

Hoger

3.520

Praktisch

2.980

Middelbaar

5.350

Origine des habitants (2025)

Europa

1.265

Nederland

12.020

Buiten Europa

2.865

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 1.228
Appartementen 1.860
Tussenwoningen 3.109
Vrijstaande woningen 333
Twee-onder-één-kap woningen 264

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 19
1900 tot 1925 132
1925 tot 1950 212
1950 tot 1970 1.126
1970 tot 1980 626
1980 tot 1990 998
1990 tot 2000 747
2000 tot 2010 988
2010 tot 2020 727
2020 en later 61

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

2.830

Étiquette C

2.020

Étiquette B

1.252

Étiquette D

286

Étiquette E

267

Étiquette F

245

Étiquette G

158

Étiquette A+

149

Étiquette A++

58

Étiquette A+++

52

Étiquette A++++

14

Étiquette A+++++

5

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Wateringen
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 980 2.860
2021 1.110 2.890
2022 850 2.680
2023 770 2.520
2024 760 2.580

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 890 • Électricité: 2.850

Huurwoning

Gaz: 650 • Électricité: 1.910

Koopwoning

Gaz: 820 • Électricité: 2.810

Appartement

Gaz: 560 • Électricité: 1.720

Tussenwoning

Gaz: 760 • Électricité: 2.640

Vrijstaande woning

Gaz: 1.400 • Électricité: 4.340

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.120 • Électricité: 3.370

Activité dans Wateringen (2025)

Handel en HORECA 405
Nijverheid en energie 530
Zakelijke dienstverlening 600
Overheid, onderwijs en zorg 400
Landbouw, bosbouw en visserij 130
Vervoer, informatie en communicatie 175
Financiele diensten en onroerendgoed 135
Cultuur, recreatie en overige diensten 235

Nombre total d'établissements: 2.605

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Wateringen
Période Délits
jan 2025 54
jan 2026 37
jul 2025 57
jun 2025 45
mei 2025 57
mrt 2025 52
nov 2024 61
nov 2025 59
okt 2024 54
okt 2025 52
sep 2024 73
sep 2025 44

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Wateringen.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Wateringen

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Wateringen?

Wateringen telt in 2025 ongeveer 16.145 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Wateringen?

De gemiddelde WOZ-waarde in Wateringen is in 2025 circa € 448.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Wateringen?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Wateringen ligt rond € 34.600 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Wateringen?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 613 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Wateringen?

In Wateringen komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 3.109 woningen.

Meer maisons in Wateringen

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.