Inhabitantes
55.455
Último año: 2025
De Torenflat is in 1976 gebouwd, heeft negentien verdiepingen en biedt ruimte aan 484 woningen. De naam verwijst naar de hoogte van het gebouw en is in de weide omgeving zichtbaar. De flat is opgedeeld in zowel huur- als koopappartementen. Onderaan de flat is een medisch centrum gevestigd, waarbij onder andere huisartsen, een fysiotherapeut, een apotheek, een psycholoog en diëtist zijn gevestigd. Ook bevindt zich er een wijkcentrum, waar regelmatig activiteiten voor de hele buurt (de Laan van Vollenhove én de Pedagogenbuurt) worden georganiseerd. In dit gerenoveerde flatgebouw mogen wij u aanbieden een modern en goed onderhouden tweekamerappartement, op de derde woonlaag. Het appartement heeft een efficiënte indeling, waardoor er naast een slaapkamer nog een extra werkkamer is gerealiseerd in de loggia. De lichte woonruimte en de moderne keuken, die is voorzien van diverse inbouwapparatuur maken het geheel compleet. Dankzij het verzorgde afwerkingsniveau is dit appartement direct te betrekken en uitermate geschikt voor starters. Omgeving: In de wijk is een zeer compleet wijkwinkelcentrum aanwezig met onder andere een Jumbo, Kruidvat, kapper, snackbar en pinautomaat. De bereikbaarheid is goed. Er is een zeer goede busverbinding naar de stad Utrecht alsmede het Utrecht Science Park. Direct onder het gebouw bevindt zich een opstapplaats. Ook met de fiets ben u in slechts 15 minuten op het Science Park. De uitvalswegen richting de snelweg zijn snel en eenvoudig bereikbaar. Complex: Je komt binnen via de verzorgde, afgesloten entree met video-intercom en brievenbussen. Bezoekers krijgen enkel toegang via bewoners. Met de lift of het trappenhuis bereik je sportief of comfortabel de derde verdieping. Indeling appartement: Entree, berging, separaat toilet en toegang tot de woonkamer, badkamer en slaapkamer. In de ruime woonkamer (ca. 40m2) is de open keuken. De keuken heeft een L- vormige opstelling en is in november 2023 vernieuwd. Tevens is de keuken voorzien van een Bora inductie vierpits kookplaat met afzuiging, Aqua hot water(kook)kraan, vaatwasser en combi oven. Vanuit de woonkamer is de loggia te bereiken welke is ingericht als werkkamer. Een fijne slaapkamer en badkamer welke is gerenoveerd waarbij alle aansluitingen in de muur zijn weggewerkt en in 2023 voorzien van nieuw badkamermeubilair, inloop douche en mengkraan met regendouche. In de onderbouw van het complex is er nog een separate berging. Parkeren: Direct aan de flat zijn 4 verschillende parkeerplaatsen. P1 en P2 zijn overdekt en kosten €79,- per maand. P3 (parkeerdek voorzijde, kijk je op uit vanaf het appartement) kost €49,- per maand. P4 (parkeerdek aan de achterzijde) kost € 42,- per maand. Op twee minuten loopafstand zijn er gratis parkeerplekken. Bijzonderheden: - bouwjaar 1976 - energielabel B - het hele appartement is voorzien van HR beglazing - moderne keuken uit 2023 - balkon gelegen op het oosten - in de onderbouw is de inpandige privé berging van ca 5 m2 - mogelijkheid tot huren van parkeerplaats naast het gebouw - maandelijkse bijdrage aan de VvE is € 288, 62 per maand (incl. stookkosten) verwarming middels blokverwarming, hiervoor betaalt u een voorschot van € 70,20 per maand, op de radiatoren zijn tussenmeters geplaatst waardoor het werkelijke gebruik wordt berekend - warm water d.m.v. een boiler (Inventum, eigendom) - in het complex is een huismeester aanwezig Lees de volledige omschrijving
€ 329.500
Coste del comprador (estimado): € 8.440
2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.590) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)
Total de compra (incl. gastos de envío): € 337.940
2,78%
Anualmente
€ 16.475
Disponible directamente
Hipoteca estimada
Gasto mensual bruto indicativo
Basado en anualidad y plazo de 30 años
Costo mensual neto indicativo
iAviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).
Douche en wastafel
Vista espacial del área de trabajo en Zeist
Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Zeist. En 2025 había 55.455 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 523.969.
Inhabitantes
55.455
Último año: 2025
Promedio WOZ
EUR 523.969
Último año: 2025
Ingreso promedio por persona
EUR 31.853
Fuente: AlleCijfers
Delitos (año actual)
1.788
Total registrado
| Año | Inhabitantes |
|---|---|
| 2021 | 53.930 |
| 2022 | 54.550 |
| 2023 | 55.020 |
| 2024 | 55.215 |
| 2025 | 55.455 |
| Año | Promedio WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 373.969 |
| 2022 | EUR 411.410 |
| 2023 | EUR 482.395 |
| 2024 | EUR 493.766 |
| 2025 | EUR 523.969 |
Hoger
17.510
Praktisch
8.450
Middelbaar
12.910
Europa
4.070
Nederland
39.440
Buiten Europa
11.945
Etiqueta C
6.218
Etiqueta A
5.131
Etiqueta G
3.129
Etiqueta B
3.075
Etiqueta D
2.982
Etiqueta E
2.384
Etiqueta F
1.663
Etiqueta A+
569
Etiqueta A+++
433
Etiqueta A++
396
Etiqueta A++++
170
Etiqueta A+++++
12
| Año | Gas (m3) | Electricidad (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.237 | 2.760 |
| 2021 | 1.394 | 2.844 |
| 2022 | 1.083 | 2.657 |
| 2023 | 935 | 2.498 |
| 2024 | 897 | 2.553 |
Hoekwoning
Gas: 1.112 • Electricidad: 2.777
Huurwoning
Gas: 753 • Electricidad: 1.959
Koopwoning
Gas: 1.051 • Electricidad: 2.857
Appartement
Gas: 697 • Electricidad: 1.877
Tussenwoning
Gas: 956 • Electricidad: 2.587
Vrijstaande woning
Gas: 1.493 • Electricidad: 3.710
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 978 • Electricidad: 2.602
Número total de establecimientos empresariales: 8.800
| Periodo | Delitos |
|---|---|
| jan 2025 | 150 |
| jan 2026 | 197 |
| jul 2025 | 163 |
| jun 2025 | 139 |
| mei 2025 | 143 |
| mrt 2025 | 155 |
| nov 2024 | 144 |
| nov 2025 | 160 |
| okt 2024 | 160 |
| okt 2025 | 163 |
| sep 2024 | 129 |
| sep 2025 | 145 |
Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Zeist.
Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.
Zeist telt in 2025 ongeveer 55.455 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Zeist is in 2025 circa € 523.969.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zeist ligt rond € 31.853 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.788 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Zeist komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.271 woningen.
Ver más viviendas en este lugar.
3703AS Zeist
€ 1.095.000 k.k.
€ 6.479/m²
3707SK Zeist
€ 610.000 k.k.
€ 8.356/m²
3708DA Zeist
€ 389.000 k.k.
€ 5.403/m²
3706AA Zeist
€ 235.000 k.k.
€ 6.026/m²
3706AA Zeist
€ 235.000 k.k.
€ 6.026/m²
3703AD Zeist
€ 895.000 k.k.
€ 5.927/m²
3704SB Zeist
€ 550.000 k.k.
€ 4.400/m²
3708BE Zeist
€ 945.000 k.k.
€ 6.655/m²