Ir directamente al contenido
Logotipo de Molenbeek Makelaars Zeist

Prinses Marijkelaan 11 1

3708DA Zeist • Utrecht

Disponible

€ 389.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 398.630

Precio de compra /m²: € 5.403

Galería de fotos

Descripción

Instapklaar en luxueus gerenoveerd 3-kamerappartement met energielabel A++ aan de Prinses Marijkelaan in Zeist. Welkom aan de Prinses Marijkelaan 11-1 wijk Kerckebosch in Zeist. Dit schitterend verbouwde (in 2025) appartement op de eerste verdieping is werkelijk tot in detail gerenoveerd en afgewerkt op een uitzonderlijk hoog niveau. Zelden komt er een appartement beschikbaar waarin luxe, comfort, duurzaamheid en een doordachte indeling zo mooi samenkomen. De ligging is ideaal. Het wijkwinkelcentrum Kerckebosch ligt op steenworp afstand, het station Driebergen-Zeist is dichtbij gelegen, de bossen vangen bij wijze van spreken aan bij de voordeur en er is veel gratis parkeergelegenheid. In 2022 heeft er een grootschalige verduurzamingsslag plaatsgevonden. Op initiatief van de vereniging van eigenaren is in samenwerking met betrokken instanties een huzarenstukje geleverd op het gebied van verduurzaming en renovatie. Werkelijk alles aan de buitenkant van het gebouw is vernieuwd en volledig geïsoleerd. Alle gevels, ramen, muren en dak zijn aangepakt. Tegelijk is ook de lift bij de entree vervangen en heeft elke bewoner nu een eigen warmte-terug-win installatie en 6 eigen zonnepanelen gekregen. Galerijen zijn inpandige galerijen geworden. Verwarmingen en leidingen zijn verwijderd en beglazing is omgezet naar triple beglazing. Dit appartement beschikt over een royale woonkamer met eetkamer van circa 36 m² aan de balkonzijde, een bijzonder aantrekkelijke indeling die maar weinig voorkomt bij dit appartementstype. Dankzij de grote raampartijen en twee deuren naar het balkon die zich bevindt op het zuidwesten, geniet u hier van veel lichtinval en een heerlijke woonbeleving. De moderne woonkeuken vormt het hart van het appartement en is uitgevoerd in een stijlvolle, luxe setting met hoogwaardige inbouwapparatuur en een slimme indeling. Ook de luxe en vergrote badkamer is smaakvol, hoogwaardig en compleet afgewerkt en voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en hangend toilet. Aan de galerijzijde bevinden zich twee slaapkamers van respectievelijk circa 11 m² en 8 m². De grootste slaapkamer beschikt over een fraaie kastenwand. Indeling: Begane grond: Het appartementencomplex beschikt over meerdere entrees. Bij de ruime (rolstoeltoegankelijke) hoofdentree treft men een bellentableau, een ruime hal, voorzien van liftinstallatie en trappenhuis. Aan de andere zijde van het complex bevindt zich tevens een zij-entree, die voorzien is van een ruime lift. Appartement entree via de galerijzijde. Hal van circa 6 m² met toegang tot: - royale woonkamer/eetkamer van circa 36 m²; - luxe open keuken; - moderne luxe badkamer; - twee slaapkamers; - uitgebreide groepenkast in de hal. Vanuit de woonkamer geven twee deuren toegang tot het balkon. Duurzaam en toekomstbestendig: Het appartement én het gebouw zijn de afgelopen jaren grootschalig verduurzaamd. Hierdoor profiteert u van een zeer comfortabel en energiezuinig woonklimaat. Bijzonderheden: - Energielabel A++; - Volledig gasloos; - Zes eigen zonnepanelen; - Triple beglazing aan de balkonzijde; - Aan de galerijzijde dubbele beglazing met aanvullend triple glas aan de buitenzijde; - Moderne warmteterugwininstallatie aanwezig; - Onderhoudscontract voor de WTW-installatie ter overname; - Weinig onderhoud aan het exterieur dankzij de grootschalige renovatie in 2022. - Gezien de impact van de investeringen is er voor de komende decennia weinig tot geen onderhoud noodzakelijk aan het exterieur. Actieve Vereniging van Eigenaren: De Vereniging van Eigenaren is actief en betrokken. In de afgelopen jaren is fors geïnvesteerd in de modernisering en verduurzaming van het gebouw. Hiervoor is een lening afgesloten via de VvE. Het leningdeel is opgenomen in de servicekosten dit leidt tot hypotheekrenteaftrek. Het is belangrijk voor koper dit ter harte te nemen; - De servicekosten bedragen € 370,50 per maand (inclusief waterverbruik); Extra voorzieningen: - Twee liften aanwezig in het gebouw; - Eigen berging/kelderbox in de onderbouw; - Hoogwaardig afwerkingsniveau; - Instapklaar appartement. Bent u op zoek naar een volledig gemoderniseerd, duurzaam en luxe afgewerkt appartement op een fijne locatie in Zeist? Dan is Prinses Marijkelaan 11-1 absoluut een bezichtiging waard.

Hipoteca berekenen

€ 389.000

Coste del comprador (estimado): € 9.630

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.780) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 398.630

2,78%

Anualmente

%

€ 19.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 389.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
2e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
72 m²
Contenido
233 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
12 m²
Espacio de almacenamiento externo
6 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1963
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Warmte terugwininstallatie
Agua tibia
Elektrische boiler
Etiqueta energética
A++

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Box
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
13-05-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Balansventilatie
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3708

Mapas de Google

Ver Zeist en el mapa

Vista espacial del área de trabajo en Zeist

Estadísticas de vivienda y vecindario en Zeist

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Zeist. En 2025 había 55.455 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 523.969.

Inhabitantes

55.455

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 523.969

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 31.853

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

1.788

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Zeist
Año Inhabitantes
2021 53.930
2022 54.550
2023 55.020
2024 55.215
2025 55.455

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Zeist
Año Promedio WOZ
2021 EUR 373.969
2022 EUR 411.410
2023 EUR 482.395
2024 EUR 493.766
2025 EUR 523.969

Composición de los residentes

Edad

65+: 11.800 0-15: 9.290 15-25: 6.710 25-45: 13.570 45-65: 14.070

Nivel académico

Hoger

17.510

Praktisch

8.450

Middelbaar

12.910

Origen de los residentes (2025)

Europa

4.070

Nederland

39.440

Buiten Europa

11.945

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 2.825
Appartementen 13.271
Tussenwoningen 5.804
Vrijstaande woningen 1.198
Twee-onder-één-kap woningen 3.351

Período de construcción del edificio

Voor 1700 1
1700 tot 1900 613
1900 tot 1925 1.922
1925 tot 1950 4.171
1950 tot 1970 2.594
1970 tot 1980 2.749
1980 tot 1990 906
1990 tot 2000 889
2000 tot 2010 657
2010 tot 2020 899
2020 en later 492

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

6.218

Etiqueta A

5.131

Etiqueta G

3.129

Etiqueta B

3.075

Etiqueta D

2.982

Etiqueta E

2.384

Etiqueta F

1.663

Etiqueta A+

569

Etiqueta A+++

433

Etiqueta A++

396

Etiqueta A++++

170

Etiqueta A+++++

12

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Zeist
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.237 2.760
2021 1.394 2.844
2022 1.083 2.657
2023 935 2.498
2024 897 2.553

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.112 • Electricidad: 2.777

Huurwoning

Gas: 753 • Electricidad: 1.959

Koopwoning

Gas: 1.051 • Electricidad: 2.857

Appartement

Gas: 697 • Electricidad: 1.877

Tussenwoning

Gas: 956 • Electricidad: 2.587

Vrijstaande woning

Gas: 1.493 • Electricidad: 3.710

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 978 • Electricidad: 2.602

Actividad empresarial en Zeist (2025)

Handel en HORECA 1.080
Nijverheid en energie 715
Zakelijke dienstverlening 2.865
Overheid, onderwijs en zorg 2.120
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 660
Financiele diensten en onroerendgoed 495
Cultuur, recreatie en overige diensten 805

Número total de establecimientos empresariales: 8.800

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Zeist
Periodo Delitos
jan 2025 150
jan 2026 197
jul 2025 163
jun 2025 139
mei 2025 143
mrt 2025 155
nov 2024 144
nov 2025 160
okt 2024 160
okt 2025 163
sep 2024 129
sep 2025 145

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Zeist.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Zeist

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Zeist?

Zeist telt in 2025 ongeveer 55.455 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zeist?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zeist is in 2025 circa € 523.969.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zeist?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zeist ligt rond € 31.853 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zeist?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.788 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zeist?

In Zeist komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.271 woningen.

Meer viviendas in Zeist

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.