Aller directement au contenu
Logo de Molenbeek Makelaars Zeist

Prinses Marijkelaan 11 1

3708DA Zeist • Utrecht

Disponible

€ 389.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 398.630

Prix d'achat /m²: € 5.403

Galerie de photos

Description

Instapklaar en luxueus gerenoveerd 3-kamerappartement met energielabel A++ aan de Prinses Marijkelaan in Zeist. Welkom aan de Prinses Marijkelaan 11-1 wijk Kerckebosch in Zeist. Dit schitterend verbouwde (in 2025) appartement op de eerste verdieping is werkelijk tot in detail gerenoveerd en afgewerkt op een uitzonderlijk hoog niveau. Zelden komt er een appartement beschikbaar waarin luxe, comfort, duurzaamheid en een doordachte indeling zo mooi samenkomen. De ligging is ideaal. Het wijkwinkelcentrum Kerckebosch ligt op steenworp afstand, het station Driebergen-Zeist is dichtbij gelegen, de bossen vangen bij wijze van spreken aan bij de voordeur en er is veel gratis parkeergelegenheid. In 2022 heeft er een grootschalige verduurzamingsslag plaatsgevonden. Op initiatief van de vereniging van eigenaren is in samenwerking met betrokken instanties een huzarenstukje geleverd op het gebied van verduurzaming en renovatie. Werkelijk alles aan de buitenkant van het gebouw is vernieuwd en volledig geïsoleerd. Alle gevels, ramen, muren en dak zijn aangepakt. Tegelijk is ook de lift bij de entree vervangen en heeft elke bewoner nu een eigen warmte-terug-win installatie en 6 eigen zonnepanelen gekregen. Galerijen zijn inpandige galerijen geworden. Verwarmingen en leidingen zijn verwijderd en beglazing is omgezet naar triple beglazing. Dit appartement beschikt over een royale woonkamer met eetkamer van circa 36 m² aan de balkonzijde, een bijzonder aantrekkelijke indeling die maar weinig voorkomt bij dit appartementstype. Dankzij de grote raampartijen en twee deuren naar het balkon die zich bevindt op het zuidwesten, geniet u hier van veel lichtinval en een heerlijke woonbeleving. De moderne woonkeuken vormt het hart van het appartement en is uitgevoerd in een stijlvolle, luxe setting met hoogwaardige inbouwapparatuur en een slimme indeling. Ook de luxe en vergrote badkamer is smaakvol, hoogwaardig en compleet afgewerkt en voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en hangend toilet. Aan de galerijzijde bevinden zich twee slaapkamers van respectievelijk circa 11 m² en 8 m². De grootste slaapkamer beschikt over een fraaie kastenwand. Indeling: Begane grond: Het appartementencomplex beschikt over meerdere entrees. Bij de ruime (rolstoeltoegankelijke) hoofdentree treft men een bellentableau, een ruime hal, voorzien van liftinstallatie en trappenhuis. Aan de andere zijde van het complex bevindt zich tevens een zij-entree, die voorzien is van een ruime lift. Appartement entree via de galerijzijde. Hal van circa 6 m² met toegang tot: - royale woonkamer/eetkamer van circa 36 m²; - luxe open keuken; - moderne luxe badkamer; - twee slaapkamers; - uitgebreide groepenkast in de hal. Vanuit de woonkamer geven twee deuren toegang tot het balkon. Duurzaam en toekomstbestendig: Het appartement én het gebouw zijn de afgelopen jaren grootschalig verduurzaamd. Hierdoor profiteert u van een zeer comfortabel en energiezuinig woonklimaat. Bijzonderheden: - Energielabel A++; - Volledig gasloos; - Zes eigen zonnepanelen; - Triple beglazing aan de balkonzijde; - Aan de galerijzijde dubbele beglazing met aanvullend triple glas aan de buitenzijde; - Moderne warmteterugwininstallatie aanwezig; - Onderhoudscontract voor de WTW-installatie ter overname; - Weinig onderhoud aan het exterieur dankzij de grootschalige renovatie in 2022. - Gezien de impact van de investeringen is er voor de komende decennia weinig tot geen onderhoud noodzakelijk aan het exterieur. Actieve Vereniging van Eigenaren: De Vereniging van Eigenaren is actief en betrokken. In de afgelopen jaren is fors geïnvesteerd in de modernisering en verduurzaming van het gebouw. Hiervoor is een lening afgesloten via de VvE. Het leningdeel is opgenomen in de servicekosten dit leidt tot hypotheekrenteaftrek. Het is belangrijk voor koper dit ter harte te nemen; - De servicekosten bedragen € 370,50 per maand (inclusief waterverbruik); Extra voorzieningen: - Twee liften aanwezig in het gebouw; - Eigen berging/kelderbox in de onderbouw; - Hoogwaardig afwerkingsniveau; - Instapklaar appartement. Bent u op zoek naar een volledig gemoderniseerd, duurzaam en luxe afgewerkt appartement op een fijne locatie in Zeist? Dan is Prinses Marijkelaan 11-1 absoluut een bezichtiging waard.

Prêt immobilier berekenen

€ 389.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 398.630

2,78%

Annuellement

%

€ 19.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 389.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
72 m²
Contenu
233 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
12 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1963
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, driedubbel glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Warmte terugwininstallatie
Eau chaude
Elektrische boiler
Label\u00e9nergie
A++

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Box
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
13-05-2026

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Balansventilatie
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3708

Google Maps

Voir Zeist sur la carte

Aperçu spatial du site de travail dans Zeist

Chiffres de logement et de quartier dans Zeist

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Zeist. En 2025 étaient 55.455 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 523.969.

Résidents

55.455

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 523.969

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 31.853

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

1.788

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Zeist
Année Résidents
2021 53.930
2022 54.550
2023 55.020
2024 55.215
2025 55.455

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Zeist
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 373.969
2022 EUR 411.410
2023 EUR 482.395
2024 EUR 493.766
2025 EUR 523.969

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 11.800 0-15: 9.290 15-25: 6.710 25-45: 13.570 45-65: 14.070

Niveau d'enseignement

Hoger

17.510

Praktisch

8.450

Middelbaar

12.910

Origine des habitants (2025)

Europa

4.070

Nederland

39.440

Buiten Europa

11.945

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 2.825
Appartementen 13.271
Tussenwoningen 5.804
Vrijstaande woningen 1.198
Twee-onder-één-kap woningen 3.351

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1
1700 tot 1900 613
1900 tot 1925 1.922
1925 tot 1950 4.171
1950 tot 1970 2.594
1970 tot 1980 2.749
1980 tot 1990 906
1990 tot 2000 889
2000 tot 2010 657
2010 tot 2020 899
2020 en later 492

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

6.218

Étiquette A

5.131

Étiquette G

3.129

Étiquette B

3.075

Étiquette D

2.982

Étiquette E

2.384

Étiquette F

1.663

Étiquette A+

569

Étiquette A+++

433

Étiquette A++

396

Étiquette A++++

170

Étiquette A+++++

12

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Zeist
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.237 2.760
2021 1.394 2.844
2022 1.083 2.657
2023 935 2.498
2024 897 2.553

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.112 • Électricité: 2.777

Huurwoning

Gaz: 753 • Électricité: 1.959

Koopwoning

Gaz: 1.051 • Électricité: 2.857

Appartement

Gaz: 697 • Électricité: 1.877

Tussenwoning

Gaz: 956 • Électricité: 2.587

Vrijstaande woning

Gaz: 1.493 • Électricité: 3.710

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 978 • Électricité: 2.602

Activité dans Zeist (2025)

Handel en HORECA 1.080
Nijverheid en energie 715
Zakelijke dienstverlening 2.865
Overheid, onderwijs en zorg 2.120
Landbouw, bosbouw en visserij 15
Vervoer, informatie en communicatie 660
Financiele diensten en onroerendgoed 495
Cultuur, recreatie en overige diensten 805

Nombre total d'établissements: 8.800

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Zeist
Période Délits
jan 2025 150
jan 2026 197
jul 2025 163
jun 2025 139
mei 2025 143
mrt 2025 155
nov 2024 144
nov 2025 160
okt 2024 160
okt 2025 163
sep 2024 129
sep 2025 145

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Zeist.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Zeist

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Zeist?

Zeist telt in 2025 ongeveer 55.455 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Zeist?

De gemiddelde WOZ-waarde in Zeist is in 2025 circa € 523.969.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Zeist?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zeist ligt rond € 31.853 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Zeist?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.788 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Zeist?

In Zeist komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.271 woningen.

Meer maisons in Zeist

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.