Résidents
55.455
Dernière année: 2025
In de rustige en groene woonwijk Gerodorp gelegen helft van een dubbel woonhuis. Bouwjaar circa 1920. Bij deze woning behoort een ruim perceel (voor-, zij- en achterkant). In de achtertuin staat een stenen garage. Cascomatig verkeert de woning in een goede staat van onderhoud. De interne afwerking is eenvoudig. Het bestemmingsplan biedt uitbreidingsmogelijkheden van de woning op de begane grond en (gedeeltelijk) op de eerste verdieping. Het betreft een gemeentelijk monument, dat betekent dat vergunningsvrij bouwen niet mogelijk is. In de periode 1918-1920 zijn in opdracht van de Zilverfabriek Gero in totaal 64 woningen gebouwd voor het personeel dat op deze fabriek werkzaam was. De woonwijk heeft het karakter van een tuindorp. De architect (van Straalen/Zeist) heeft bij het ontwerp van dit plan een landelijk karakter beoogd door de woningen te ontwerpen als boerderij-imitaties. Er zijn in totaal vijf verschillende woningtypen ontworpen. De laatste jaren zijn er op de Gerolaan voornamelijk gezinnen met jonge kinderen komen wonen. Indeling Begane grond: Entree, gang met toilet en de trapopgang. Lichte en sfeervolle woonkamer. Dichte keuken in de achteruitbouw voorzien van een deur naar de achtertuin. Eerste verdieping: Overloop, twee slaapkamers. Doucheruimte met een wastafel. Zolder: Bereikbaar via een vlizotrap. Nu in gebruik als bergzolder met een zijraam en een dakraam in de kap. Na plaatsing van een vaste trap geschikt te maken tot slaapkamer. Bijzonderheden - Woning is conform BBMI gemeten, woonoppervlakte en inhoud bedragen respectievelijk 73m² en 320m³. - De kelder is groot 7m² en heeft een hoogte van 1,62m. De zolder heeft een oppervlakte van 10m² en een hoogte van 2,83m. - Perceelgrootte 321m². - Energielabel C geldig tot 2035. - Betreft een voormalige huurwoning; koper dient rekening te houden met modernisering van de interne afwerking. - Cascomatig verkeert de woning in een goede staat van onderhoud, onder andere in 2014/2015 geheel voorzien van nieuwe hardhouten kozijnen ramen met HR++-isolatieglas, nieuwe keramische dakpannen, zinken goten en hemelwaterafvoeren. - Van deze woning is een bouwkundig rapport opgesteld door Hovast beheer en advies, via ons kantoor beschikbaar. - Projectnotaris van toepassing: Woortmann notarissen Zeist. - Van toepassing zijn de bepalingen Gerodorp, via ons kantoor beschikbaar. - Woongroen hanteert voorwaarden voor de verkoop. Procedure voor verkoop is als volgt: Bij meerdere belangstellenden bestaat de mogelijkheid dat Woongroen een inschrijving houdt. In dat geval heeft een huurder van Woongroen bij een gelijke bieding en bijbehorende voorwaarden voorrang op andere gegadigden. Woongroen behoudt zich het recht voor om degene die het beste bod uitbrengt onder de voor Woongroen meest gunstige voorwaarden, de woning te gunnen. - Er is geen vragenlijst over de woning en geen lijst van zaken aanwezig. - In de koopovereenkomst worden een aantal bijzondere clausules opgenomen, zoals een ouderdomsclausule, een clausule dat de verkopende partij (woningcorporatie) er niet zelf heeft gewoond en een clausule waarin is opgenomen dat de kopende partij de woning zelf dient te bewonen, conform de opkoopbescherming gemeente Zeist. - Eventuele roerende zaken in de woning (bijvoorbeeld stoffering/tapijt etc.) worden door Woongroen niet verwijderd. - Oplevering in overleg, kan spoedig.
€ 610.000
Coûts d'achat (estimés): € 14.050
2 % de taxe sur le transfert (€ 12.200) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 624.050
3,04%
Annuellement
€ 30.500
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.
Douche en wastafel
Aperçu spatial du site de travail dans Zeist
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Zeist. En 2025 étaient 55.455 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 523.969.
Résidents
55.455
Dernière année: 2025
Moyenne WOZ
EUR 523.969
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 31.853
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
1.788
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2021 | 53.930 |
| 2022 | 54.550 |
| 2023 | 55.020 |
| 2024 | 55.215 |
| 2025 | 55.455 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 373.969 |
| 2022 | EUR 411.410 |
| 2023 | EUR 482.395 |
| 2024 | EUR 493.766 |
| 2025 | EUR 523.969 |
Hoger
17.510
Praktisch
8.450
Middelbaar
12.910
Europa
4.070
Nederland
39.440
Buiten Europa
11.945
Étiquette C
6.218
Étiquette A
5.131
Étiquette G
3.129
Étiquette B
3.075
Étiquette D
2.982
Étiquette E
2.384
Étiquette F
1.663
Étiquette A+
569
Étiquette A+++
433
Étiquette A++
396
Étiquette A++++
170
Étiquette A+++++
12
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.237 | 2.760 |
| 2021 | 1.394 | 2.844 |
| 2022 | 1.083 | 2.657 |
| 2023 | 935 | 2.498 |
| 2024 | 897 | 2.553 |
Hoekwoning
Gaz: 1.112 • Électricité: 2.777
Huurwoning
Gaz: 753 • Électricité: 1.959
Koopwoning
Gaz: 1.051 • Électricité: 2.857
Appartement
Gaz: 697 • Électricité: 1.877
Tussenwoning
Gaz: 956 • Électricité: 2.587
Vrijstaande woning
Gaz: 1.493 • Électricité: 3.710
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 978 • Électricité: 2.602
Nombre total d'établissements: 8.800
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2025 | 150 |
| jan 2026 | 197 |
| jul 2025 | 163 |
| jun 2025 | 139 |
| mei 2025 | 143 |
| mrt 2025 | 155 |
| nov 2024 | 144 |
| nov 2025 | 160 |
| okt 2024 | 160 |
| okt 2025 | 163 |
| sep 2024 | 129 |
| sep 2025 | 145 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Zeist.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Zeist telt in 2025 ongeveer 55.455 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Zeist is in 2025 circa € 523.969.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Zeist ligt rond € 31.853 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.788 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Zeist komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.271 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3703AS Zeist
€ 1.095.000 k.k.
€ 6.479/m²
3708DA Zeist
€ 389.000 k.k.
€ 5.403/m²
3706AA Zeist
€ 235.000 k.k.
€ 6.026/m²
3706AA Zeist
€ 235.000 k.k.
€ 6.026/m²
3703AD Zeist
€ 895.000 k.k.
€ 5.927/m²
3704SB Zeist
€ 550.000 k.k.
€ 4.400/m²
3708BE Zeist
€ 945.000 k.k.
€ 6.655/m²
3708TB Zeist
€ 265.000 k.k.
€ 4.141/m²