Van Arendonk Makelaardij | West Betuwe
Van Arendonk Makelaardij représente une agence immobilière fiable et personnalisée dans la région de West Betuwe. Avec beaucoup de passion et d'expérience, nous vous aidons à acheter, vendre ou louer votre maison. Nous sommes là pour vous et plaçons toujours vos intérêts au centre. Nous proposons un large éventail de services, notamment la vente, l'achat, la location et les évaluations. Notre méthodologie est transparente, détaillée et...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Prinses Beatrixweg 51
4191ZB Geldermalsen
€ 450.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- 277 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Buitenbos 1
4194CC Meteren
€ 615.000 k.k.
€ 4.184/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 147 m²
- Superficie du terrain
- 264 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Waaldijk 18
4171CE Herwijnen
€ 895.000 k.k.
€ 1.689/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 530 m²
- Superficie du terrain
- 1845 m²
- Chambres de coucher
- 14
-
- Vendu sous réserve
Stevenstraat 9
4175HK Haaften
€ 670.000 k.k.
€ 4.110/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 163 m²
- Superficie du terrain
- 274 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu sous réserve
Koningin Emmastraat 13
4205BK Gorinchem
€ 538.000 k.k.
€ 3.871/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 139 m²
- Superficie du terrain
- 241 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Dr. D.M. van Londenstraat 44
4064EM Varik
€ 498.000 k.k.
€ 4.446/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 359 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (23)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
23 avis total
Funda
16 commentaires sur Funda
7 commentaires sur Google
-
Weerdenborch 8
10Van Arendonk verkoopt heel veel in de buurt daarom hebben wij hem ook gepakt en binnen 6 weken was het huis verkocht en daar waren wij heel blij mee
-
J.D.
10Zeer uitgebreid advies gehad bij onze zoektocht naar een nieuwe woning. Ook al is deze woning niet doorgegaan zijn we er van overtuigd dat we zeker nog eens een makelaar nodig hebben. Van Arendonkmakelaardij staat bij ons dan zeker bovenaan.
-
Camera Occasion
10Zeer prettig persoon en heel deskundig. Je hebt echt het gevoel dat je geen nummer bent en dat hij voor de volle 100% zijn best voor je doet. Danny, Bedankt.
-
Barend van den Bergh
10Een aankoop-check gedaan bij Van Arendonk, eerlijk advies en inzichten over mogelijk aankoop van een huis. Danny denkt op een prettige manier met je mee, geeft neutraal advies gebaseerd op feiten.
-
N Boele
10Deze makelaar geeft veel informatie over de woning, over de plaats, over de omgeving en zelfs over de lokale middenstand. Daarnaast deelt hij interessante over het (ver)kooptraject. Tenslotte biedt hij eenmalig een Aankoop-Check voor een andere woning aan als de via hem bezichtigde woning niet aangekocht wordt of kan worden. Bijzonder!
-
Arkelse Onderweg 113
9Traduit par l'IAUn contact très agréable. Très facile d'accès. Explication claire des étapes. Avec une belle maison comme résultat final !