HuitingSchoon Makelaars
"Agences immobilières par excellence !"
HuitingSchoon Makelaars staat voor betrouwbare en gedetailleerde makelaarsdienstverlening in Assen. Met een breed aanbod van diensten, zoals verkoop, aankoop, verhuur en taxaties, staan wij voor u klaar met persoonlijk advies. Onze expertise strekt zich uit over diverse vastgoedmarkten, waaronder agrarisch, recreatie en nieuwbouw. Wij combineren ervaring met toewijding om uw wensen te realiseren. Onze specialisaties omvatten onder ander...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Burgemeester Bosmaweg 5
7961CW Ruinerwold
€ 385.000 k.k.
€ 4.477/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 86 m²
- Superficie du terrain
- 260 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Bosrank 40
9408LJ Assen
€ 595.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 149 m²
- Superficie du terrain
- 282 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Eeldersingel 38 a
9726AS Groningen
€ 367.500 k.k.
€ 4.038/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Vijverlaan 19
9451BH Rolde
€ 298.000 k.k.
€ 3.772/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- 147 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Asserstraat 15
9451AA Rolde
€ 825.000 k.k.
€ 4.044/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 204 m²
- Superficie du terrain
- 813 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Burg. Gaarlandtlaan 20 a
9514CM Gasselternijveen
€ 399.000 k.k.
€ 2.642/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 151 m²
- Superficie du terrain
- 272 m²
- Chambres de coucher
- 2
Avis (61)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
61 avis total
Funda
50 commentaires sur Funda
11 commentaires sur Google
-
Gitte Liebe
10Erwin en zijn team hebben tijdens de verkoop steeds meegedacht en waren helder in de communicatie. Ook bij vragen werd ik vlot teruggebeld.
-
Grote Brink 31
-
Veenhoopsweg 26 11
10vanaf het maken van de woningpresentatie tot aan het verstrekken van informatie aan de notaris: alles werd correct, snel en professioneel uitgevoerd. uitstekende kennis van de buurt en de verkochte en te koop staande vergelijkbare objecten. zeer tevreden over de snelle en heldere communicatie van zowel makelaars als ook overige personeel.
-
Rijnskamp 3 c
10Erwin heeft ons zeer goed geholpen bij de aankoop van ons huis. Hij was flexibel en acteerde snel, gaf goed advies en was goed bereikbaar.
-
Merwedestraat 20
9Komt afspraken na en behartigt de belangen van de verkoper door de beste prijs te ontvangen. Geeft juiste updates tussentijds.
-
Rossinilaan 1
8Prima contact. Ook een duidelijke uitleg waarom voor de vraagprijs is gekozen. Snel in de reacties en het spontaan informeren.
-
Tineke Groeneveld
8 -
Marwin Krook
10Michelle heeft mij keurig geholpen, toen ik een woning ging bezichtigen kreeg ik meteen een goed gevoel bij haar. Die woning heb ik aangekocht en ze heeft me toen ook begeleid bij de verkoop van mijn eigen woning, met een mooi resultaat! Heel blij met de expertise en het geduld. Want ook met iemand die zelf alles heel spannend vind kan ze je goed geruststellen. Had niet beter gekund!