Makelaardij Hoekstra staat al meer dan 35 jaar bekend als een betrouwbare partner in de woningmarkt van Friesland. Vanuit kantoren in Leeuwarden, Heerenveen, Sneek, Joure en Almere bieden wij persoonlijke ondersteuning bij het kopen of verkopen van woningen. Onze kennis van de lokale markt zorgt ervoor dat wij jou op de juiste weg helpen, of het nu gaat om een waardebepaling, taxatie of de zoektocht naar de ideale woonruimte. Bij Hoekst...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Kade 8
8521JS Sint Nicolaasga
€ 365.000 k.k.
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Boeresingel 54
8501CG Joure
€ 565.000 k.k.
€ 4.829/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 117 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Scheen 33
8501HB Joure
€ 565.000 k.k.
€ 4.449/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 127 m²
- Superficie du terrain
- 571 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Groenhof 28 a
8501VX Joure
€ 649.000 k.k.
€ 5.454/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 119 m²
- Superficie du terrain
- 606 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Oer de Feart 31
8502CS Joure
€ 539.500 ,-
€ 4.150/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 270 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Oer de Feart 43
8502CS Joure
€ 549.500 ,-
€ 4.040/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 270 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (28)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
28 avis total
Funda
15 commentaires sur Funda
13 commentaires sur Google
-
It Sein 45
10De contacten met de makelaar en zijn bureau assistente verliepen in een prettige informele sfeer. Tevens waren de contacten met de kopers prima. Wij zijn super tevreden met onze keuze voor deze makelaar en het verkoop traject.
-
Tjongerpad 12
9Het contact met de makelaar verliep soepel en vakkundig. Had ik hem nodig, dan was hij ook 's avonds te bereiken. We werden probleemloos door alle vragen die we hadden heen geloodst. Goed gevoel.
-
Lara Jeanne de Vries
10Een super fijne samenwerking met makelaar Chris gehad afgelopen maand! De communicatie hebben we als erg prettig ervaren. Wij kunne zeker Makelaardij Hoesktra aanraden!
-
Kompas 17
8Traduit par l'IAUn excellent et compétent bureau d'agence immobilière. Droit dans la voie, rapide dans les affaires, très bien ! Nous avons vendu la maison ici rapidement !
-
pauline veltman
10Traduit par l'IATop agent immobilier. J'ai reçu un conseil honnête et de bonne qualité concernant l'achat de mon appartement. Chris a beaucoup de connaissances sur le marché immobilier.
-
Prins Bernhardlaan 33
10Traduit par l'IAContact agréable. J'ai donné un 9 pour le service et l'accompagnement car, selon mon expérience, le temps entre la première visite et le fait de mettre effectivement sur Funda aurait pu être plus rapide. Très satisfait du résultat obtenu, cependant.