Makelaardij Hoekstra staat al meer dan 35 jaar bekend als een betrouwbare partner in de woningmarkt van Friesland. Vanuit kantoren in Leeuwarden, Heerenveen, Sneek, Joure en Almere bieden wij persoonlijke ondersteuning bij het kopen of verkopen van woningen. Onze kennis van de lokale markt zorgt ervoor dat wij jou op de juiste weg helpen, of het nu gaat om een waardebepaling, taxatie of de zoektocht naar de ideale woonruimte. Bij Hoekst...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Kade 8
8521JS Sint Nicolaasga
€ 365.000 k.k.
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Boeresingel 54
8501CG Joure
€ 565.000 k.k.
€ 4.829/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 117 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Scheen 33
8501HB Joure
€ 565.000 k.k.
€ 4.449/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 127 m²
- Área del lote
- 571 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Groenhof 28 a
8501VX Joure
€ 649.000 k.k.
€ 5.454/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 119 m²
- Área del lote
- 606 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Oer de Feart 31
8502CS Joure
€ 539.500 ,-
€ 4.150/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 130 m²
- Área del lote
- 270 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Oer de Feart 43
8502CS Joure
€ 549.500 ,-
€ 4.040/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 136 m²
- Área del lote
- 270 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (28)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
28 reseñas total
Funda
15 opiniones en Funda
13 reseñas en Google
-
It Sein 45
10De contacten met de makelaar en zijn bureau assistente verliepen in een prettige informele sfeer. Tevens waren de contacten met de kopers prima. Wij zijn super tevreden met onze keuze voor deze makelaar en het verkoop traject.
-
Tjongerpad 12
9Het contact met de makelaar verliep soepel en vakkundig. Had ik hem nodig, dan was hij ook 's avonds te bereiken. We werden probleemloos door alle vragen die we hadden heen geloodst. Goed gevoel.
-
Lara Jeanne de Vries
10Een super fijne samenwerking met makelaar Chris gehad afgelopen maand! De communicatie hebben we als erg prettig ervaren. Wij kunne zeker Makelaardij Hoesktra aanraden!
-
Kompas 17
8Traducido por IA¡Un agencia inmobiliaria excelente y profesional! Recto al mar y rápido en los asuntos, muy bien. ¡Vendimos la casa rápidamente gracias a esto!
-
pauline veltman
10Traducido por IATop agente in bienes raíces. Recibí consejos honestos y buenos sobre la compra de mi vivienda. Chris tiene mucho conocimiento del mercado inmobiliario.
-
Prins Bernhardlaan 33
10Traducido por IAContacto agradable. Le di un 9 para el servicio y la asistencia porque, en mi experiencia, el tiempo entre la primera visita y la colocación real en Funda podría haber sido un poco más rápido. Muy satisfecho con el resultado alcanzado, ¡sí!
-
Groenhof 25