Makelaardij Hoekstra staat al meer dan 35 jaar bekend als een betrouwbare partner in de woningmarkt van Friesland. Vanuit kantoren in Leeuwarden, Heerenveen, Sneek, Joure en Almere bieden wij persoonlijke ondersteuning bij het kopen of verkopen van woningen. Onze kennis van de lokale markt zorgt ervoor dat wij jou op de juiste weg helpen, of het nu gaat om een waardebepaling, taxatie of de zoektocht naar de ideale woonruimte. Bij Hoekst...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kade 8
8521JS Sint Nicolaasga
€ 365.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Boeresingel 54
8501CG Joure
€ 565.000 k.k.
€ 4.829/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Scheen 33
8501HB Joure
€ 565.000 k.k.
€ 4.449/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 571 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Groenhof 28 a
8501VX Joure
€ 649.000 k.k.
€ 5.454/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 606 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Oer de Feart 31
8502CS Joure
€ 539.500 ,-
€ 4.150/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 270 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Oer de Feart 43
8502CS Joure
€ 549.500 ,-
€ 4.040/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 270 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (28)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
28 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
It Sein 45
10De contacten met de makelaar en zijn bureau assistente verliepen in een prettige informele sfeer. Tevens waren de contacten met de kopers prima. Wij zijn super tevreden met onze keuze voor deze makelaar en het verkoop traject.
-
Tjongerpad 12
9Het contact met de makelaar verliep soepel en vakkundig. Had ik hem nodig, dan was hij ook 's avonds te bereiken. We werden probleemloos door alle vragen die we hadden heen geloodst. Goed gevoel.
-
Lara Jeanne de Vries
10Een super fijne samenwerking met makelaar Chris gehad afgelopen maand! De communicatie hebben we als erg prettig ervaren. Wij kunne zeker Makelaardij Hoesktra aanraden!
-
Kompas 17
8Een prima, deskundig makelaarskantoor. Recht door zee en snel met zaken doen, erg fijn! We hadden het huis hierdoor snel verkocht!
-
pauline veltman
10Top makelaar. Eerlijk en goed advies gekregen over de aankoop van mijn woning. Chris heeft veel kennis van de woningmarkt.
-
Prins Bernhardlaan 33
10Plezierig contact. Ik heb voor service en begeleiding een 9 gegeven omdat in mijn beleving de tijd tussen het eerste bezoek en het daadwerkelijk op funda zetten iets sneller had gekund. Zeer tevreden met het bereikte resultaat, dat wel.
-
Groenhof 25
8Uitstekend contact en duidelijke afspraken. Goed, zakelijk overleg en correcte afhandeling. Makelaar was soms wat lastig te bereiken.