Woonaccent Makelaars Emmeloord B.V.
"Mensen voor huizen"
Woonaccent Makelaars Emmeloord staat voor een jonge, frisse aanpak in de makelaardij. Wij onderscheiden ons door een vernieuwende benadering en geven aandacht aan persoonlijke wensen. Of u nu op zoek bent naar een woning, wil verkopen of financiële hulp nodig heeft, wij staan voor u klaar met duidelijke stappen en goede adviezen. Onze ervaring in Emmeloord loopt al meer dan tien jaar, en wij zijn actief op social media om u altijd op de...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
IJsselmeerlaan 67
8304DE Emmeloord
€ 315.000 k.k.
€ 2.603/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 121 m²
- Superficie du terrain
- 132 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Staalstraat 116
8301XV Emmeloord
€ 239.000 k.k.
€ 3.794/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 63 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Laagzijde 38
8316AZ Marknesse
€ 275.000 k.k.
€ 3.438/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- 278 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Sportweg 27
8313AM Rutten
€ 259.000 k.k.
€ 3.083/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- 173 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Polarisstraat 79
8303AD Emmeloord
€ 279.000 k.k.
€ 2.146/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 173 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Zeeasterstraat 16
8302CB Emmeloord
€ 319.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 162 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (60)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
60 avis total
Funda
33 commentaires sur Funda
27 commentaires sur Google
-
Meteorenstraat 115
10Wij kozen voor woonaccent omdat de zichtbaarheid op de socials groot is en er denken wij, een groot publiek wordt aangesproken. Verder is het contact heel fijn verlopen. Heel laagdrempelig en duidelijk in alle uitleg. We konden alles vragen en er was altijd tijd voor ons. Onze woning is goed verkocht en we zijn enorm blij met ons nieuwe plekkie. We hebben echt heel weinig stress ervaren rondom de verhuizing. Martin en collega’s, bedankt!!
-
Dave Kuik
2Einddatum bod uitbrengen Tijdens de bezichtiging is ons door Luc verteld dat er een einddatum is betreft het uitbrengen van een bod en dat na die eind datum alle uitgebrachte biedingen aan mercatus overgedragen zouden worden, waarna Mercatus een keuze zal maken welk bod ze accepteren. Ik heb voor de zekerheid nog even naar kantoor gebeld om de einddatum te checken en deze bleek correct. Omdat we zeer enthousiast waren zijn we aan de slag gegaan met het uitzoeken van onze mogelijkheden. We hebben voor de einddatum een bod uitgebracht waarna ik de volgende dag werd gebeld dat het huis al verkocht is, het is dus voor de einddatum verkocht. Er werd doodleuk gezegd wie het eerst komt wie het eerst maalt.. Ondanks dat wij het huis met ons bod waarschijnlijk niet zouden krijgen voelt het oneerlijk en is het zonde van al onze tijd en energie die wij in de voorbereiding hebben hebben gestoken om tot een bod te komen! Verder is alles wel goed verlopen ed maar dit is gewoon balen.