Moerland makelaardij
"Votre agent pour l'achat, la vente et les expertises"
Sinds 1992 is Moerland makelaardij gevestigd in Amsterdam Nieuw-West en stond het kantoor al vanaf de start voorop als eerste NVM locatie in dit stadsdeel. Wij zijn als NVM makelaar gekantoren op kwaliteit en opleiding, zodat wij u vertrouwen kunnen geven. Ons kantoor biedt alles onder één dak: van verkoop tot aankoop, taxatie en hypotheekadvies. Bij de verkoop van uw woning staat u centraal. Door onze lokale marktkennis, zichtbare loca...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Lou Jansenplein 20 2
1063GX Amsterdam
€ 350.000 k.k.
€ 5.072/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 69 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Dijkgraafplein 399
1069EV Amsterdam
€ 385.000 k.k.
€ 3.850/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 100 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Langswater 649
1069EE Amsterdam
€ 315.000 k.k.
€ 4.375/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Osdorpplein 957
1068TD Amsterdam
€ 399.000 k.k.
€ 6.138/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 65 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Sam van Houtenstraat 197 G
1067JG Amsterdam
€ 600.000 k.k.
€ 4.580/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 131 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Langswater 758
1069EG Amsterdam
€ 270.000 k.k.
€ 4.355/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 62 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (74)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
74 avis total
Funda
51 commentaires sur Funda
23 commentaires sur Google
-
Fluessenlaan 36
10Goede makelaar doet wat het moet doen ben zeer tevreden over de benadering van de bezichters van mijn huis word voordurend op de hoogte gehouden ik beveel deze makelaar een ieder aan die zijn/ haar huis wil verkopen
-
Andries Snoekstraat 15 2
10Ik ben zeer tevreden over de verkoop van mijn woning. Het hele proces verliep snel, professioneel en transparant. Een speciale dank aan Anne-Marie voor haar inzet, duidelijke communicatie en snelle aanpak. Het hele traject goed begeleid en geïnformeerd. Ik raad dit makelaarskantoor zeker aan aan iedereen die zijn woning wil verkopen.
-
Arman Koh
10Zeer tevreden over de verkoop van mijn appartement. Het hele proces verliep snel, professioneel en transparant. Een speciale dank aan Anne-Marie voor haar inzet, duidelijke communicatie en snelle aanpak. Gedurende het hele traject goed begeleid en geïnformeerd. IK raad dit makelaarskantoor zeker aan aan iedereen die zijn woning wil verkopen.
-
Fikret Minchev
10 -
Sinan Mehmed
10 -
Langswater 874
10Ik ben zeer tevreden over de begeleiding van Makelaar Moerland, en in het bijzonder van mevrouw Anne-Marie Prins. Tijdens het hele traject van de koop ben ik uitstekend geholpen. Alles verliep soepel en duidelijk. Bij elke stap in het proces werd ik goed op de hoogte gehouden, waardoor ik precies wist waar ik aan toe was. De communicatie was prettig, professioneel en snel. Dankzij de inzet en deskundigheid van mevrouw Anne-Marie Prins is de woning bovendien zeer snel verkocht. D…