Snelder Zijlstra Makelaars Almelo-Borne
"Chez moi au Twente !"
Bij Snelder Zijlstra Makelaars doen we zaken met mensen. Mensen die er trots op zijn om u een oplossing te bieden waarvan u kunt genieten. Mensen die uw belangen boven alles stellen en met veel enthousiasme proberen u een thuis te geven. Wij kijken niet alleen naar uw huis, maar ook naar de persoonlijke verhalen die erachter zitten. Met passie voor de Twentse woningmarkt en jarenlange ervaring zorgen wij ervoor dat uw woning succesvol w...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Jasmijnstraat 69
7601TR Almelo
€ 315.000 k.k.
€ 3.058/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- 169 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Laan van Indië 75
7602DA Almelo
€ 419.000 k.k.
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 125 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Fuut 10
7609BW Almelo
€ 249.000 k.k.
€ 2.594/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- 161 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hendrick de Keyserstraat 25
7606TS Almelo
€ 249.000 k.k.
€ 3.037/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- 157 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Coendersstraat 5
7622XX Borne
€ 299.000 k.k.
€ 2.821/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 133 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Bremstraat 7
7601TZ Almelo
€ 289.000 k.k.
€ 3.247/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- 103 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (100)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
100 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
78 commentaires sur Google
-
De Jachtvalk 124
7Onze verwachting was dat het huis wel (iets) boven de vraagprijs verkocht zou worden, dat is helaas niet gelukt. De voorspelde termijn (2 maanden) is wel gehaald. De communicatie verliep niet helemaal vlekkeloos, de fotograaf stond onverwachts op de stoep en was boos op ons. Verder heel tevreden.
-
Ds. de Geusstraat 17
10Het contact was zeer prettig en fijn. Als je nog een makelaar zoekt dan is dit de juiste. Open en eerlijk en denkt met je mee. Wij zijn dan ook zeer tevreden.
-
Biljoen 56
9Traduit par l'IATrès aimable dans le comportement. Communication empathique et claire. Expérience de plusieurs années dans ce secteur (environ 25 ans) ; bonne connaissance du marché. Très aidé dans la stratégie de vente de ma maison.
-
Aldengoor 23
9Geen opmerkingen hebben zich netjes aan hun afspraken gehouden en een goede inschatting van de verkoopprijs gemaakt en binnen twee weken verkocht
-
Asterstraat 28
9Traduit par l'IAVia Snelder Zijlstra Makelaars Almelo-Borne ma maison à Almelo vendue. Explication claire reçue d'un agent immobilier enthousiaste sur la façon dont le processus de a jusqu'à z fonctionne. Un agent immobilier qui sait de quoi il parle. J'ai trouvé la collaboration très agréable et je recommande vivement Snelder Zijlstra Makelaars Almelo-Borne !
-
Wilhelminastraat 4