Snelder Zijlstra Makelaars Almelo-Borne
"¡En casa en Twente!"
Bij Snelder Zijlstra Makelaars doen we zaken met mensen. Mensen die er trots op zijn om u een oplossing te bieden waarvan u kunt genieten. Mensen die uw belangen boven alles stellen en met veel enthousiasme proberen u een thuis te geven. Wij kijken niet alleen naar uw huis, maar ook naar de persoonlijke verhalen die erachter zitten. Met passie voor de Twentse woningmarkt en jarenlange ervaring zorgen wij ervoor dat uw woning succesvol w...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Jasmijnstraat 69
7601TR Almelo
€ 315.000 k.k.
€ 3.058/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- 169 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Laan van Indië 75
7602DA Almelo
€ 419.000 k.k.
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 125 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
De Fuut 10
7609BW Almelo
€ 249.000 k.k.
€ 2.594/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 96 m²
- Área del lote
- 161 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Hendrick de Keyserstraat 25
7606TS Almelo
€ 249.000 k.k.
€ 3.037/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 82 m²
- Área del lote
- 157 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Coendersstraat 5
7622XX Borne
€ 299.000 k.k.
€ 2.821/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 133 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Bremstraat 7
7601TZ Almelo
€ 289.000 k.k.
€ 3.247/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 89 m²
- Área del lote
- 103 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (100)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
100 reseñas total
Funda
22 opiniones en Funda
78 reseñas en Google
-
De Jachtvalk 124
7Onze verwachting was dat het huis wel (iets) boven de vraagprijs verkocht zou worden, dat is helaas niet gelukt. De voorspelde termijn (2 maanden) is wel gehaald. De communicatie verliep niet helemaal vlekkeloos, de fotograaf stond onverwachts op de stoep en was boos op ons. Verder heel tevreden.
-
Ds. de Geusstraat 17
10Het contact was zeer prettig en fijn. Als je nog een makelaar zoekt dan is dit de juiste. Open en eerlijk en denkt met je mee. Wij zijn dan ook zeer tevreden.
-
Biljoen 56
9Vriendelijk in de omgang. Meedenkend en heldere communicatie. Jarenlange ervaring in deze branche (ca. 25 jaar); goede kennis van de markt. Erg geholpen met de strategie verkoop van mijn huis.
-
Aldengoor 23
9Geen opmerkingen hebben zich netjes aan hun afspraken gehouden en een goede inschatting van de verkoopprijs gemaakt en binnen twee weken verkocht
-
Asterstraat 28
9Traducido por IAVía Snelder Zijlstra Makelaars Almelo-Borne, mi casa en Almelo ha sido vendida. He recibido una explicación clara de un agente inmobiliario entusiasta sobre cómo funciona el proceso desde la A hasta la Z. Un agente inmobiliario que sabe de lo que habla. He experimentado la cooperación como muy agradable y puedo recomendar con toda seguridad a Snelder Zijlstra Makelaars Almelo-Borne.
-
Wilhelminastraat 4