Hoetink Makelaars
"Actif et engagé !"
Wij zijn een actieve en innovatieve makelaar, gespecialiseerd in de verkoop en aankoop van woningen. Onze heldere visie op waardebepaling en verkoopstrategie helpt u om de maximale opbrengst te realiseren. Wij adviseren u actief in het voorbereiden van uw woning op de verkoop, met maatwerk en persoonlijke aandacht. Onze eerlijke tarieven en vakkundige benadering zorgen voor een betrouwbare partner bij elke transactie. Klantvriendelijkhe...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Middachtensingel 232
6825HW Arnhem
€ 269.500 k.k.
€ 3.546/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 76 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Biljoenlaan 61 3
6825ES Arnhem
€ 275.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Brekelenkampstraat 13 1
6825BR Arnhem
€ 245.000 k.k.
€ 3.267/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 75 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Sous réserve
Matenalaan 167
6825DN Arnhem
€ 249.500 k.k.
€ 3.043/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Boksbergenstraat 7 1
6825BB Arnhem
€ 215.000 k.k.
€ 3.412/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 63 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Gravenstraat 18 1
6828JX Arnhem
€ 350.000 k.k.
€ 3.017/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (29)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
29 avis total
Funda
15 commentaires sur Funda
14 commentaires sur Google
-
Keulse Slag 46
10Topservice! Professioneel, vriendelijk en altijd goed bereikbaar. Het hele proces verliep soepel dankzij mijn makelaar.
-
Lange Wal 48 3
9Het contact is goed verlopen. Alleen had ik het proces iets anders ingestoken dan het nu verlopen is. Uiteindelijk zijn we tevreden over de gang van zaken.
-
Gildemeestersplein 132
10Dennis is een zeer betrokken makelaar. Ik heb de samenwerking als erg prettig ervaren! Denkt mee, adviseert en is vertrouwenwekkend! Ik raad deze makelaar aan!
-
Tom Lamers
10Traduit par l'IADennis et l'équipe Hoetink, merci pour la bonne vente !
-
gul cihan
10Traduit par l'IANous sommes très heureux et extrêmement satisfaits de Hoetink Makelaars. Dès le premier contact, tout semblait professionnel, clair et fiable. Il a pris le temps de répondre à toutes nos questions et nous a bien tenus informés tout au long du processus. Grâce à son expérience et à son approche calme, tout s'est déroulé sans stress et beaucoup plus rapidement que prévu. Nous nous sommes vraiment sentis soutenus du début à la fin. Un service excellent – nous le recommandons vivement !
-
Wijenburglaan 107
9Traduit par l'IAUn agent immobilier compétent et professionnel, ainsi qu'un contact fin et informel. Il nous a bien aidés et il était agréable de travailler avec lui.
-
Delfzijlstraat 87