Makelaardij Kuper
"Autre chose concernant l'immobilier !"
Een huis kopen is vaak een emotiegevoelige beslissing, waarbij het hoofd soms even op de achtergrond raakt. Bij Makelaardij Kuper in Emmen zijn we er voor om u met kalm en doordacht advies te begeleiden door het proces. Wij zorgen ervoor dat alle praktische en financiële aspecten van de aankoop duidelijk en overzichtelijk worden afgehandeld, zodat u zich kunt richten op de dingen die echt tellen. Onze ervaring en betrouwbaarheid maken o...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Klepel 125
7811KT Emmen
€ 300.000 k.k.
€ 3.261/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Eendenveld 104
7827LM Emmen
€ 295.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 101 m²
- Superficie du terrain
- 149 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Wilhelminastraat 56 D
7811JE Emmen
€ 545.000 k.k.
€ 3.949/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Beatrixstraat 27
7811RG Emmen
€ 469.000 k.k.
€ 2.775/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 169 m²
- Superficie du terrain
- 280 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Weerdingerstraat 238 B
7811CG Emmen
€ 369.500 k.k.
€ 4.151/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Sneeuwvink 38
7827DN Emmen
€ 340.000 k.k.
€ 2.982/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 224 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (43)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
43 avis total
Funda
28 commentaires sur Funda
15 commentaires sur Google
-
Jan
10Een zeer prettige ervaring met Makelaardij Kuper. Een ontzettend vriendelijke makelaar die eerlijk, open en transparant is, wat we erg hebben gewaardeerd. Geen mooier verhaal maken dan nodig is, maar gewoon duidelijk en betrouwbaar. Daarnaast nam hij rustig de tijd voor de bezichtiging en gaf hij ons een prettig gevoel tijdens het hele proces. Helaas bleek de woning uiteindelijk niet helemaal de juiste match voor ons, maar dat lag zeker niet aan de begeleiding. Absoluut een fijne makelaar om mee in contact te zijn.
-
Sneeuwvink 38
9Deskundig en kent de markt goed. Mee denken over wensen en mogelijkheden. Heeft begrip voor bijzondere situaties.
-
Weerdingerstraat 238 B
9Kennis van zaken. Goede begeleiding. Goede en heldere communicatie en afstemming. Laagdrempelig, vriendelijk. Soepel verloop.
-
Jaap R
8 -
Deverbrink 87
10De heer Kuper kwam uitstekend beslagen ten ijs. Heldere uitleg van het te volgen traject. Elke voortgang werd overlegd en na elke bezichtigen even een kort verslag.
-
De Strubben 40
9Prima makelaar. Kent de lokale markt goed. Weet relevante informatie snel boven tafel te krijgen. We wisten steeds de actuele situatie en waar we aan toe waren.
-
Nijkampenweg 469
7Het contact verliep goed ik werd steeds op de hoogte via telefoon en move . nl gehouden. En als er bezichtigingen waren geweest werd altijd de bevindingen telefonisch besproken.