BERT BEUKEMA
"actif, personnel, flexible, client-centré"
Bert Beukema Makelaardij staat gevestigd in het centrale dorp Veenoord/Nieuw Amsterdam, midden tussen Emmen en Coevorden in de zuid-oosthoek van Drenthe. Met een diepe kennis van de lokale woningmarkt, is Bert Beukema betrouwbaar en deskundig bij aankoop, verkoop of taxatie van onroerend goed. Door jarenlange ervaring en een sterke netwerkkoppeling met andere professionals, kan het kantoor u uitstekend begeleiden bij elke transactie. On...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Leemweg 59
7833BR Nieuw-Amsterdam
€ 368.000 k.k.
€ 2.921/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 467 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Havixhorst 12
7824BS Emmen
€ 339.000 k.k.
€ 2.648/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 347 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Ganzenroer 11
7833GH Nieuw-Amsterdam
€ 489.000 k.k.
€ 2.964/m²
A+++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 165 m²
- Superficie du terrain
- 432 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Warmeerweg 324
7815HT Emmen
€ 379.000 k.k.
€ 4.512/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Weth. G.H. Scherpenlaan 41
7765CB Weiteveen
€ 660.000 k.k.
€ 2.785/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 237 m²
- Superficie du terrain
- 763 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Stationsweg 10 b
9845AJ Visvliet
€ 1.575.000 k.k.
€ 4.178/m²
A+Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 377 m²
- Superficie du terrain
- 15352 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (61)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
61 avis total
Funda
23 commentaires sur Funda
38 commentaires sur Google
-
Nieuwe weg 65
10Zeer bekwaam en deskundig. Geeft een zeer vertrouwd gevoel. Goede uitleg en begeleiding. Deze makelaar raad ik zekers aan.
-
Zijtak WZ 69
10Bert Beukers heeft ons goed begeleid. Door omstandigheden hebben we ons huis de eerste keer dat het te koop stond, uit de verkoop moeten halen. Toen we het anderhalf jaar later weer konden verkopen heeft Bert ons goed geholpen met een andere tekst en een paar andere foto’s. Als je van plan bent je huis te verkopen, bevelen wij Bert Beukers van harte aan.
-
Stuifzandlaan 9
8Hadden een prettige samenwerking met makelaar Bert Beukema, aardige deskundige man en altijd bereid je te helpen. Zullen hem zeker aanbevelen.
-
Kolhoopstraat 55
10Contact verliep soepel en correct. Adequate afhandeling, goede service. Vanaf begin tot eind zeer professionele houding op een deskundige manier.
-
Natascha van der praag
2Het is op zijn manier en anders niet ! Nee wij hebben direct bedankt en gezegd. Je zou deze man maar hebben als verkoper, succes ermee.
-
Bastion 5
9De communicatie met Bert was prima. Hij reageerd snel. Geen lange verhalen waar je niets aan hebt, maar heldere en duidelijke antwoorden. Komt zijn afspraken na. Kortom: onze ervaring met Bert is zeer positief. We kunnen hem dan ook aanbevelen.