Makelara Makelaardij
In Stadskanaal en de omgeving staat Makelara Makelaardij voor betrouwbare, persoonlijke en gedetailleerde makelaarsdienstverlening. Wij begrijpen dat het kopen, verkopen of huren van een woning een belangrijke keuze is en staan voor u klaar met professionele hulp, transparante communicatie en een persoonlijke aanpak. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Onze werkwijze is gericht op het vinden van de beste...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Dorpshuisstraat 37
9663GE Nieuwe Pekela
€ 259.000 k.k.
€ 2.233/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 116 m²
- Superficie du terrain
- 213 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Dorigweg 54
9551AN Sellingen
€ 449.000 k.k.
€ 3.508/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 128 m²
- Superficie du terrain
- 599 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Acheter
Havikshorst 34
9502HB Stadskanaal
€ 299.000 k.k.
€ 3.180/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- 290 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Johannes Vermeerlaan 15
9581EL Musselkanaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.076/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- 376 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Beatrixstraat 27
9503KN Stadskanaal
€ 295.000 k.k.
€ 3.782/m²
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- 683 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
Seringenstraat 19
9581KV Musselkanaal
€ 225.000 k.k.
€ 2.343/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 96 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (26)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
26 avis total
Funda
20 commentaires sur Funda
6 commentaires sur Google
-
Havikshorst 34
10Wij zijn heel dankbaar hoe Lara ons als starters geholpen heeft. Lara was altijd goed te bereiken zelfs buiten kantooruren wat wij erg prettig vonden! Wij bevelen iedereen Lara aan!
-
Seringenstraat 19
10Powervrouw is het eerste wat in mij op komt als ik Lara in 1 woord moet beschrijven. Lara heeft mij geholpen bij het aankopen van mijn nieuwe woning, nadat zij de gezamenlijke woning van mij en mijn ex-vriend had verkocht. In dit proces kwam er veel op mij af en Lara heeft mij hier super bij geholpen. Lara is betrokken, vakkundig, schakelt snel en voelt vertrouwd aan. Lieve Lara, ik vind je een topper!
-
Omloop 25
10Lara is toegankelijk in het contact. Is altijd voor je bereikbaar, reageert vlot. Heeft kennis van de markt en heeft de woning snel en succesvol verkocht. We zijn haar zeer dankbaar voor de hulp en raden haar aan ieder aan!
-
J.H. Kruitstraat 14
10Traduit par l'IAAccompagnement de qualité, contact agréable, fiable, conseils compétents, facile d'accès. Mes chiffres parlent d'eux-mêmes.
-
Berkenlaan 6
10Traduit par l'IAL'agent immatriculé nous a aidés à trouver une nouvelle maison. Il l'a fait absolument merveilleusement. Il agit avec expertise et transparence. Il vous tient constamment informé et donne des conseils professionnels. Fam Riem Vis
-
Schulte Alinghlaan 12