In Stadskanaal en de omgeving staat Makelara Makelaardij voor betrouwbare, persoonlijke en gedetailleerde makelaarsdienstverlening. Wij begrijpen dat het kopen, verkopen of huren van een woning een belangrijke keuze is en staan voor u klaar met professionele hulp, transparante communicatie en een persoonlijke aanpak. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur. Onze werkwijze is gericht op het vinden van de beste...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Dorpshuisstraat 37
9663GE Nieuwe Pekela
€ 259.000 k.k.
€ 2.233/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 213 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dorigweg 54
9551AN Sellingen
€ 449.000 k.k.
€ 3.508/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 599 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Havikshorst 34
9502HB Stadskanaal
€ 299.000 k.k.
€ 3.180/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- 290 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Johannes Vermeerlaan 15
9581EL Musselkanaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.076/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- 376 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Beatrixstraat 27
9503KN Stadskanaal
€ 295.000 k.k.
€ 3.782/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- 683 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Seringenstraat 19
9581KV Musselkanaal
€ 225.000 k.k.
€ 2.343/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Havikshorst 34
10Wij zijn heel dankbaar hoe Lara ons als starters geholpen heeft. Lara was altijd goed te bereiken zelfs buiten kantooruren wat wij erg prettig vonden! Wij bevelen iedereen Lara aan!
-
Seringenstraat 19
10Powervrouw is het eerste wat in mij op komt als ik Lara in 1 woord moet beschrijven. Lara heeft mij geholpen bij het aankopen van mijn nieuwe woning, nadat zij de gezamenlijke woning van mij en mijn ex-vriend had verkocht. In dit proces kwam er veel op mij af en Lara heeft mij hier super bij geholpen. Lara is betrokken, vakkundig, schakelt snel en voelt vertrouwd aan. Lieve Lara, ik vind je een topper!
-
Omloop 25
10Lara is toegankelijk in het contact. Is altijd voor je bereikbaar, reageert vlot. Heeft kennis van de markt en heeft de woning snel en succesvol verkocht. We zijn haar zeer dankbaar voor de hulp en raden haar aan ieder aan!
-
J.H. Kruitstraat 14
10Goede begeleiding met alles, prettig contact, betrouwbaar, deskundig advies, goed bereikbaar. Mijn cijfers zeggen genoeg.
-
Berkenlaan 6
10Makelara heeft ons geholpen met het zoeken naar een nieuwe woning. Ze heeft dat in 1 woord geweldig gedaan. Ze handelt zeer deskundig en transparant. Ze houdt je continu op de hoogte en adviseert vakkundig. Fam Riem Vis
-
Schulte Alinghlaan 12
10Ze is een top makelaar ze staat altijd voor je klaar zelfs in het weekend Wij zijn super blij met haar Lara je bent een topper ❤️❤️ En dank je wel voor alles war je voor ons hebt gedaan💪💪