Huis Makelaardij Exloo
"Alles onder 1 dak èn Oost West Huis Best"
Een woning kopen of verkopen is zelden iets dat dagelijks gebeurt. Het is vaak een emotionele aangelegenheid waarbij vertrouwen en expertise van groot belang zijn. Huis Makelaardij staat daarom voor u klaar met degelijke kennis van de markt in Groningen en Drenthe. Wij zijn als NVM registermakelaar betrokken bij de verkoop en aankoop van woningen, van appartementen in het stadscentrum tot woonboerderijen op het platte land. Onze dienstv...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zuiderdiep 419
9571BZ 2e Exloërmond
€ 497.500 k.k.
€ 2.605/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 191 m²
- Perceeloppervlakte
- 715 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Draagsteen 8
9531PE Borger
€ 845.000 k.k.
€ 4.592/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 184 m²
- Perceeloppervlakte
- 735 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Noorderstraat 2
9524PD Buinerveen
€ 725.000 k.k.
€ 2.888/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 251 m²
- Perceeloppervlakte
- 2620 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Zuiderdiep 288
9571BR 2e Exloërmond
€ 350.000 k.k.
€ 2.672/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 2211 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
De Dreef 12
9502PS Stadskanaal
€ 225.000 k.k.
€ 2.368/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 116 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Vincent van Goghlaan 7
9581EV Musselkanaal
€ 325.000 k.k.
€ 2.444/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 208 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (71)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
71 reviews totaal
Funda
53 reviews op Funda
18 reviews op Google
-
Ruinerbrink 127
10Het contact met Sem verliep heel gemakkelijk! Zowel telefonisch als via Whatsapp kon ik hem snel bereiken. Hij heeft mij daarnaast goed geadviseerd tijdens het biedingsproces. En tot het einde om alles in goede banen te leiden. Sem, nogmaals, heel erg bedankt!
-
Gedempte Achterdiep 28
9Sem, We willen je graag bedanken voor de fijne begeleiding tijdens het hele traject. Wat we vooral hebben gewaardeerd is je bereikbaarheid en het meedenken op de juiste momenten. Groeten Niek,Danique en Boaz
-
Ravelijn 16
10Echt een makelaar dat je het gevoel hebt dat je een warme comfortabele jas aantrekt denkt heel goed mee is heel vriendelijk en aardig maar indien nodig ook zakelijk wij denken dat menig makelaar hiervan kan leren een hele goede combi van een warm en zakelijk gevoel overbrengen
-
Kanaal O.Z. 9
9De hele ploeg uit Exloo werk prachtig samen dat geeft veel rust van de balie waar je altijd deskundig te woord wordt gestaan tot de makelaars waar Sem veel werk heb verzet ik zou zeggen vooral zo door gaan.
-
Laan 1917 3
10Ging heel goed door jaren heen al veel contact gehad zijn mede makelaar was ook fantastisch en ook zeer door tastend zeer goed koppel samen we zijn daarom dik tevreden advies en alles onder één dak dat werk plezierig.
-
Zuiderdiep 399
10Vriendelijke nette en deskundige behandeling door alle medewerkers. gezamenlijk hebben ze alles tot in de puntjes super geregeld. vanaf het eerste gesprek, tot begeleiding/afhandeling bij de notaris. wij kunnen u dit kantoor zeker aanbevelen voor verkoop of aankoop van uw woning. Zowel particulier als bedrijfsmatig. Ook hebben ze een super goede assurantieafdeling met een ASN bank, zodat ze ook de financiering kunnen regelen.