Flem's Makelaardij
Flem's Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Amsterdam en de omgeving. Met jaren ervaring en lokale kennis staat het kantoor voor een eerlijk advies en gedetailleerde begeleiding bij de belangrijkste beslissingen in het woningbezit. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. De werkwijze is gericht op transparantie, professionaliteit en persoonlijke a...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Nieuwehaven 30
1135VK Edam
€ 799.000 k.k.
€ 6.053/m²
Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 132 m²
- Superficie du terrain
- 107 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Industriestraat 1
1131CC Volendam
€ 319.000 k.k.
GEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 71 m²
- Superficie du terrain
- 77 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Brielsemeer 3
1447JE Purmerend
€ 515.000 k.k.
€ 3.962/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 130 m²
- Superficie du terrain
- 149 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kleine Werf 25
1474JK Oosthuizen
€ 625.000 k.k.
€ 3.956/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 158 m²
- Superficie du terrain
- 236 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Lingerzijde 37 b
1135AN Edam
€ 799.000 k.k.
€ 5.667/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Acheter
Baandervesting 51
1135DE Edam
€ 495.000 k.k.
€ 5.823/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 85 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
Avis (49)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
49 avis total
Funda
22 commentaires sur Funda
27 commentaires sur Google
-
Lucas Snel
10Goede communicatie en wij zijn zeer snel geholpen.
-
Dylon Grootendorst
10 -
Sharon Wolff
10Uitgebreid en duidelijk taxatierapport.
-
Droge Wijmersweg 5 282
8Heel betrokken en serieus. Neemt de tijd voor je en bespreekt vooraf duidelijk de afspraken. Houd zich hier ook aan
-
Lion Zwaneveld
10 -
gERT Toes
10 -
Nanning Punt
10 -
bert galjaard
10 -
Pieter Taemszstraat 26
10Wauw wat is Joris een fijne makelaar!! Ik gun iedereen die zijn huis gaat verkopen Joris toe. Goede en duidelijke uitleg. Hield ons met àlles telefonisch op de hoogte. En vooral voor mijn moeder was dat heel erg fijn. Dus dank jullie wel Joris en vandaag ook met aankomend makelaar Jeffrey erbij😊
-
Nieuwehaven 19 A
10Professioneel en met kennis van de lokale markt. Geen gouden bergen beloven, maar heel realistisch zijn, waardoor je niet voor verrassingen komt te staan.
-
Kleine Kerkstraat 18
8Joris is een makelaar die verstand van zaken heeft. Ook als je een vraag appt of inspreekt belt hij snel terug en komt met een oplossing. Hij heeft ons heel goed begeleid met de aankoop van ons appartement en verkoop van ons huis. Bedankt daarvoor Joris.
-
Keetzijde 11
9Goed contact, korte lijnen. Heldere en open communicatie over en weer. Flemm heeft ons zorgvuldig ondersteund bij het verkoopproces van onze woning
-
Noordervesting 4