van Santvoort - Eindhoven
"de Santvoort agents immobiliers - Chez soi dans votre région"
Van Santvoort Makelaars heeft zich gespecialiseerd in de regio Eindhoven en biedt hulp bij de aankoop, verkoop of huur van onroerend goed. Of het nu gaat om woningen, bedrijfspanden of agrarisch terrein, wij staan voor je klaar met kennis en ervaring. Onze kantoren in Eindhoven, Helmond, Eersel, Nuenen en Deurne zorgen voor een goed begrip van de lokale markt. Als toonaangevende makelaar in Brabant met een sterke verkoopprestatie, berei...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Meerhovendreef 13
5658HA Eindhoven
€ 675.000 k.k.
€ 4.167/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 162 m²
- Superficie du terrain
- 195 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Hof van Olijven 3
5625WS Eindhoven
€ 399.000 k.k.
€ 3.595/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 111 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Warmelo 5
5655JZ Eindhoven
€ 725.000 k.k.
€ 5.070/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 143 m²
- Superficie du terrain
- 331 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Laagstraat 311
5654PL Eindhoven
€ 415.000 k.k.
€ 4.235/m²
FEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 98 m²
- Superficie du terrain
- 89 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
St Trudoplein 9 A
5616GZ Eindhoven
€ 325.000 k.k.
€ 5.417/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 60 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Crabethstraat 5 D
5613JZ Eindhoven
€ 400.000 k.k.
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (100)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
100 avis total
Funda
59 commentaires sur Funda
41 commentaires sur Google
-
Laan door de Panakkers 13
9Voor de derde keer op rij hebben we ons huis laten verkopen door Sjors de Vries via van Santvoort makelaars. Ook deze keer weer erg tevreden. Hij is heel flexibel geweest om aan onze wensen te kunnen voldoen en heeft snel geschakeld. Super!
-
Farin 9
10Het contact met de makelaar verliep prettig. Onze mening is dat hij zeer deskundig te werk ging en bij vragen makkelijk bereikbaar was. Ook bij zijn afwezigheid werd hij waargenomen door een deskundige collega. Het gehele verkoopproces hebben we als zeer prettig ervaren
-
Fabiushof 12
10Fijn contact met de makelaar, en zeker ook met de medewerkers op kantoor. Ze adviseren je goed, en hebben kennis wat het woningaanbod in de buurt doet. Ook nemen ze alle tijd voor je als je vragen hebt.
-
Hagenkampweg Noord 62
9Er werden goede afspraken gemaakt en die werden nagekomen ook als iemand door ziekte of vakantie afwezig was. Nou moet ik ook zeggen dat de verkoop super snel is gegaan.
-
Marconilaan 32 H
9Ik heb het contact met zowel de verkoopmakelaar en de rest van het team van van Santvoort makelaars als zeer prettig ervaren. Ik zou deze partij aanraden als verkoop makelaar.