van Santvoort - Eindhoven
"van Santvoort makelaars - Thuis in uw regio"
Van Santvoort Makelaars heeft zich gespecialiseerd in de regio Eindhoven en biedt hulp bij de aankoop, verkoop of huur van onroerend goed. Of het nu gaat om woningen, bedrijfspanden of agrarisch terrein, wij staan voor je klaar met kennis en ervaring. Onze kantoren in Eindhoven, Helmond, Eersel, Nuenen en Deurne zorgen voor een goed begrip van de lokale markt. Als toonaangevende makelaar in Brabant met een sterke verkoopprestatie, berei...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Meerhovendreef 13
5658HA Eindhoven
€ 675.000 k.k.
€ 4.167/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 195 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hof van Olijven 3
5625WS Eindhoven
€ 399.000 k.k.
€ 3.595/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Warmelo 5
5655JZ Eindhoven
€ 725.000 k.k.
€ 5.070/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 331 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Laagstraat 311
5654PL Eindhoven
€ 415.000 k.k.
€ 4.235/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 89 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
St Trudoplein 9 A
5616GZ Eindhoven
€ 325.000 k.k.
€ 5.417/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Crabethstraat 5 D
5613JZ Eindhoven
€ 400.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (100)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
100 reviews totaal
Funda
59 reviews op Funda
41 reviews op Google
-
Laan door de Panakkers 13
9Voor de derde keer op rij hebben we ons huis laten verkopen door Sjors de Vries via van Santvoort makelaars. Ook deze keer weer erg tevreden. Hij is heel flexibel geweest om aan onze wensen te kunnen voldoen en heeft snel geschakeld. Super!
-
Farin 9
10Het contact met de makelaar verliep prettig. Onze mening is dat hij zeer deskundig te werk ging en bij vragen makkelijk bereikbaar was. Ook bij zijn afwezigheid werd hij waargenomen door een deskundige collega. Het gehele verkoopproces hebben we als zeer prettig ervaren
-
Fabiushof 12
10Fijn contact met de makelaar, en zeker ook met de medewerkers op kantoor. Ze adviseren je goed, en hebben kennis wat het woningaanbod in de buurt doet. Ook nemen ze alle tijd voor je als je vragen hebt.
-
Hagenkampweg Noord 62
9Er werden goede afspraken gemaakt en die werden nagekomen ook als iemand door ziekte of vakantie afwezig was. Nou moet ik ook zeggen dat de verkoop super snel is gegaan.
-
Marconilaan 32 H
9Ik heb het contact met zowel de verkoopmakelaar en de rest van het team van van Santvoort makelaars als zeer prettig ervaren. Ik zou deze partij aanraden als verkoop makelaar.
-
Grasperk 31
10Wij zijn enorm blij met de geweldige begeleiding van Van Santfoort Makelaars. Dankzij Sjors, Geert en Roderick is het hele proces van A tot Z ontzettend prettig en professioneel verlopen. Geen enkele vraag was te veel en we voelden ons gedurende het hele traject goed geïnformeerd en begeleid. De persoonlijke aanpak, deskundigheid en betrokkenheid maakten echt het verschil. Wij kijken met een heel goed gevoel terug op de samenwerking en kunnen Van Santfoort Makelaars van harte a…