JIP makelaars Hoogeveen
In Hoogeveen staat JIP makelaars voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop, verkoop of huur van woningen. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, zorgen wij ervoor dat uw wensen centraal staan. Onze ervaring en passie voor vastgoed maken ons de vertrouwde partner bij elke transactie. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, taxaties, verhuur en aankoop. Onze werkwijze is transparant,...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Thyakkerstraat 11
7751CJ Dalen
€ 299.500 k.k.
€ 3.744/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 80 m²
- Superficie du terrain
- 621 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Spinwiefien 24
7921JT Zuidwolde
€ 565.000 k.k.
€ 3.247/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 174 m²
- Superficie du terrain
- 338 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Mantinghstraat 52
7908AX Hoogeveen
€ 359.500 k.k.
€ 2.923/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 123 m²
- Superficie du terrain
- 181 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Karper 28
7908WZ Hoogeveen
€ 529.000 k.k.
€ 3.245/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 163 m²
- Superficie du terrain
- 251 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Vendu sous réserve
Weth.Paarhuisstraat 27
7731ER Ommen
€ 395.000 k.k.
€ 3.835/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 103 m²
- Superficie du terrain
- 163 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Dordseweg 46
7765AC Weiteveen
€ 230.000 k.k.
€ 2.987/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 77 m²
- Superficie du terrain
- 340 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (16)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
16 avis total
Funda
16 commentaires sur Funda
-
Mantinghstraat 52
8Heel blij met deze makelaar, fijn contact met ze. Goed helder overleg over de verkoop en verkoopprijs.
-
De Plevier 2 a
10Geweldig geholpen door het team van JIP makelaars! Tom heeft ons goed door het proces heen geholpen. Alles is keurig en snel geregeld. Van foto’s tot bezichtigingen tot verkoop. Geen stres JIP regelt het wel!
-
Oranjestraat 13
9Traduit par l'IAEn raison de son écoute et de son intérêt pour vos questions et découvertes, je le considère comme un agent immobilier aimable et serviable.
-
Wilhelminastraat 148
10Traduit par l'IARéagir rapidement aux questions ed. Expertise sur et au top ! Je recommanderais certainement cet agent immobilier. Vente rapide,
-
Velduil 6
9Traduit par l'IAAvec JIP, le personnel est facilement joignable. Quand quelqu'un est libre, il y a toujours quelqu'un d'autre qui peut vous accompagner. Bonne connaissance du marché.
-
J van der Veenstraat 3
10Traduit par l'IAAgent immobilier en chef. Mettre la propriété sur le marché d’une bonne manière. Les points forts sont également certainement les photos, ce que l’on voit moins chez d’autres agents immobiliers
-
Zuiddreef 64
9Traduit par l'IAExpérience positive avec Mike, relation agréable. Nous avons été constamment tenus au courant de tout par l'équipe de Jip Makelaars via l'application. merci gracieusement Koen et Annie de Vries