Klein Makelaardij
"Grands en Logement !"
Klein Makelaardij is opgericht door Menno Klein, een gecertificeerde makelaar en taxateur die beëdigd is bij de NVM. Met veel ervaring in zowel stedelijke als buitengewestelijke gebieden, is Klein Makelaardij een betrouwbare partner voor de aan- en verkoop van onroerend goed in regio’s als Gouda, Reeuwijk, Haastrecht, Oudewater en Schoonhoven. Wij leggen veel nadruk op laagdrempeligheid, gezelligheid en betrokkenheid om tot een succesvo...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Leeuwerikstraat 23
2851VK Haastrecht
€ 435.000 k.k.
€ 4.065/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 160 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Disponible
Eerste Hieronymus van Alphenstraat 114
2806PV Gouda
€ 425.000 k.k.
€ 4.474/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 103 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Waterlustlaan 61
2804KX Gouda
€ 450.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 130 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Provincialeweg Oost 53
2851AB Haastrecht
€ 725.000 k.k.
€ 5.142/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 660 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Voermanweg 278
3067JW Rotterdam
€ 335.000 k.k.
€ 4.653/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 72 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
-
- Disponible
Anna van Hensbeeksingel 256
2803LM Gouda
€ 310.000 k.k.
€ 4.493/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 69 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (53)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
53 avis total
Funda
28 commentaires sur Funda
25 commentaires sur Google
-
Kandeelstraat 39
10Naast de deskundigheid als makelaar vallen Menno en Ellen met name op waar het op persoonlijk contact, het nakomen van gemaakte afspraken en service aankomt. Oprecht, eerlijk, nauwkeurig en een gezonde dosis humor.
-
Liezeweg 4
9Het contact verliep snel en zorgvuldig. Altijd snel geholpen. Ellen is een kanjer. Contact via WhatsApp erg plezierig.
-
Stanleylaan 4
10Het contact liep heel goed , werden van iedere handeling op de hoogte gehouden.ze waren overal goed op voorbereid. Als je een vraag stelde , kreeg je daar altijd naar tevredenheid antwoord op .
-
Turfmarkt 39
10Super actieve makelaar, veel kennis van de markt. Goede communicatie, zowel voor als tijdens het verkoopproces.
-
Constantijn Huygensstraat 24
8Traduit par l'IACette agence immobilière s'appelle Klein et est aussi petite, elle se compose d'un seul agent immobilier et d'une seule assistante. Cela a de nombreux avantages, si vous établissez un contact, vous avez toujours la même personne qui est pleinement compétente dans votre dossier. Ils ont également beaucoup de connaissance sur le marché local. Mon maison a été vendue rapidement à un bon prix, le marché immobilier serré a naturellement aussi aidé là-contre.
-
Clarissenhof 1
10Traduit par l'IAContact personnel bon, agréable via WhatsApp. Réaction rapide aux questions et disposé à agir si nécessaire.