Klein Makelaardij
"Groß im Wohnen!"
Klein Makelaardij is opgericht door Menno Klein, een gecertificeerde makelaar en taxateur die beëdigd is bij de NVM. Met veel ervaring in zowel stedelijke als buitengewestelijke gebieden, is Klein Makelaardij een betrouwbare partner voor de aan- en verkoop van onroerend goed in regio’s als Gouda, Reeuwijk, Haastrecht, Oudewater en Schoonhoven. Wij leggen veel nadruk op laagdrempeligheid, gezelligheid en betrokkenheid om tot een succesvo...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Leeuwerikstraat 23
2851VK Haastrecht
€ 435.000 k.k.
€ 4.065/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 107 m²
- Fläche des Grundstücks
- 160 m²
- Schlafzimmer
- 6
-
- Verfügbar
Eerste Hieronymus van Alphenstraat 114
2806PV Gouda
€ 425.000 k.k.
€ 4.474/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 95 m²
- Fläche des Grundstücks
- 103 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Waterlustlaan 61
2804KX Gouda
€ 450.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 114 m²
- Fläche des Grundstücks
- 130 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Provincialeweg Oost 53
2851AB Haastrecht
€ 725.000 k.k.
€ 5.142/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 141 m²
- Fläche des Grundstücks
- 660 m²
- Schlafzimmer
- 2
-
- Verfügbar
Voermanweg 278
3067JW Rotterdam
€ 335.000 k.k.
€ 4.653/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 72 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
-
- Verfügbar
Anna van Hensbeeksingel 256
2803LM Gouda
€ 310.000 k.k.
€ 4.493/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 69 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 1
Bewertungen (53)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
53 Bewertungen insgesamt
Funda
28 Bewertungen auf Funda
25 Bewertungen bei Google
-
Kandeelstraat 39
10Naast de deskundigheid als makelaar vallen Menno en Ellen met name op waar het op persoonlijk contact, het nakomen van gemaakte afspraken en service aankomt. Oprecht, eerlijk, nauwkeurig en een gezonde dosis humor.
-
Liezeweg 4
9Het contact verliep snel en zorgvuldig. Altijd snel geholpen. Ellen is een kanjer. Contact via WhatsApp erg plezierig.
-
Stanleylaan 4
10Het contact liep heel goed , werden van iedere handeling op de hoogte gehouden.ze waren overal goed op voorbereid. Als je een vraag stelde , kreeg je daar altijd naar tevredenheid antwoord op .
-
Turfmarkt 39
10Super actieve makelaar, veel kennis van de markt. Goede communicatie, zowel voor als tijdens het verkoopproces.
-
Constantijn Huygensstraat 24
8Übersetzt durch KIDiese Maklerfirma heißt Klein und ist auch klein, besteht aus einem Makler und einem Assistenten. Das hat viele Vorteile, wenn Sie Kontakt aufnehmen, erhalten Sie immer dieselbe Person, die vollständig in Ihrem Fall zu Hause ist. Sie haben auch viel Wissen über den lokalen Markt. Mein Haus wurde dann schnell zu einem guten Preis verkauft, der knappe Wohnungsmarkt hat dabei natürlich auch geholfen.
-
Clarissenhof 1
10Übersetzt durch KIPersönlicher Kontakt gut, angenehm über WhatsApp. Schnelle Reaktion auf Fragen und bereitwillig bei notwendigen Aktionen.