Klein Makelaardij
"Groots in Wonen!"
Klein Makelaardij is opgericht door Menno Klein, een gecertificeerde makelaar en taxateur die beëdigd is bij de NVM. Met veel ervaring in zowel stedelijke als buitengewestelijke gebieden, is Klein Makelaardij een betrouwbare partner voor de aan- en verkoop van onroerend goed in regio’s als Gouda, Reeuwijk, Haastrecht, Oudewater en Schoonhoven. Wij leggen veel nadruk op laagdrempeligheid, gezelligheid en betrokkenheid om tot een succesvo...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Leeuwerikstraat 23
2851VK Haastrecht
€ 435.000 k.k.
€ 4.065/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Eerste Hieronymus van Alphenstraat 114
2806PV Gouda
€ 425.000 k.k.
€ 4.474/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 103 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Waterlustlaan 61
2804KX Gouda
€ 450.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Provincialeweg Oost 53
2851AB Haastrecht
€ 725.000 k.k.
€ 5.142/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 660 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Voermanweg 278
3067JW Rotterdam
€ 335.000 k.k.
€ 4.653/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Anna van Hensbeeksingel 256
2803LM Gouda
€ 310.000 k.k.
€ 4.493/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (53)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
53 reviews totaal
Funda
28 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Kandeelstraat 39
10Naast de deskundigheid als makelaar vallen Menno en Ellen met name op waar het op persoonlijk contact, het nakomen van gemaakte afspraken en service aankomt. Oprecht, eerlijk, nauwkeurig en een gezonde dosis humor.
-
Liezeweg 4
9Het contact verliep snel en zorgvuldig. Altijd snel geholpen. Ellen is een kanjer. Contact via WhatsApp erg plezierig.
-
Stanleylaan 4
10Het contact liep heel goed , werden van iedere handeling op de hoogte gehouden.ze waren overal goed op voorbereid. Als je een vraag stelde , kreeg je daar altijd naar tevredenheid antwoord op .
-
Turfmarkt 39
10Super actieve makelaar, veel kennis van de markt. Goede communicatie, zowel voor als tijdens het verkoopproces.
-
Constantijn Huygensstraat 24
8Deze makelaardij heet Klein en is ook klein, bestaat uit één makelaar en één assistent makelaar. Dat heeft veel voordelen, als je contact legt krijg je altijd dezelfde persoon die helemaal thuis is in jouw dossier. Ze hebben ook veel kennis van de lokale markt. Mijn huis was dan ook snel verkocht voor een goede prijs, de krappe woningmarkt heeft daarbij natuurlijk ook wel geholpen.
-
Clarissenhof 1
10Persoonlijk contact goed, prettig via een whatsapp. Snel reactie op vragen en bereidwillig als actie nodig is.
-
Joubertstraat 215
9Mijn echtgenoot verbleef in een zorginstelling wegens dementie en is inmiddels overleden. Ze waren erg duidelijk en zorgvuldig met hun informatie naar mij toe.