Woonaccent Makelaars de Meierij bv
"Le courtier le plus engagé à Den Bosch"
Bij Woonaccent Den Bosch staan wij voor jouw wensen en situatie. Onze ervaring en empathie laten ons goed inzien wat jij nodig hebt, zodat we jou met vertrouwen en professionaliteit begeleiden. Of het nu gaat om kopen, verkopen of verhuizen: wij nemen je traject volledig op en zorgen dat alles soepel verloopt. Onze aanpak is persoonlijk en gericht op jouw voorkeuren. Wij luisteren naar je verhaal, analyseren jouw situatie en stellen een...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Abe Lenstrasingel 16
5247XL Rosmalen
€ 497.000 k.k.
€ 4.360/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 149 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Sneevliethof 39
5237DK 's-Hertogenbosch
€ 390.000 k.k.
€ 4.432/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- 154 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Sneevliethof 13
5237DK 's-Hertogenbosch
€ 390.000 k.k.
€ 4.432/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 88 m²
- Superficie du terrain
- 132 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Schout van Raesfeltstraat 101
5237SX 's-Hertogenbosch
€ 429.000 k.k.
€ 4.333/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 99 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Thorbeckeplantsoen 28
5237DJ 's-Hertogenbosch
€ 385.000 k.k.
€ 4.326/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 89 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Egbert Kortenaerstraat 19
5224HH 's-Hertogenbosch
€ 345.000 k.k.
€ 4.107/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- 153 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (34)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
34 avis total
Funda
26 commentaires sur Funda
8 commentaires sur Google
-
Meester Gepkensstraat 8
10Fijn geholpen. Altijd bereikbaar en zonder problemen zowel de aankoop van een nieuwe als de verkoop van het oude huis geregeld.
-
Meester Spoermekerlaan 10
9Wilbert is zeer betrokken, heeft veel kennis van de wijk en omgeving en is professioneel. Is ook altijd goed te bereiken.
-
Lugteren 19
10Echt een geweldige makelaar met heel veel marktkennis. Zeer behulpzaam, deskundig en vooral warme mensen waardoor je je meteen op je gemak voelt. Zoek je een huis in Den Bosch en of wil je huis verkopen. Dan kan ik Woonaccent Den Bosch ten zeerste aanbevelen
-
Goudpiasterstraat 11
9Prettige en snelle hulp. Goede kennis van zaken. Duidelijk in wat te verwachten. Goede begeleiding..
-
Kruiskampsingel 355
10Wilbert van Woonaccent Den Bosch is top. Met alle vragen kon ik bij hem of Jolanda terecht. Communicatie verliep uitstekend en snel. Wilbert geeft goed voorlichting. Ik heb hele goede ervaring met hem zowel bi het kopen van een woning als bij het verkopen. Wilbert en Jolanda zijn toppers! Ik kan ze van harte aanbevelen.
-
Troelstradreef 52
10In één woord super 👍 ten alle tijden goed geholpen met allerlei vragen . Niets was te veel voor hun.
-
Zwartbroekweg 48
10Snel en deskundig. Lokaal zeer goed bekend. Directe reactie op vragen. Geen onrealistische verwachtingen, maar duidelijk en eerlijk advies en bemiddeling.