KOMWONEN makelaars
"VIVRE EN COLLECTIVITE dans votre nouvelle residence !"
KOMWONEN is een makelaarsteam dat zich uitstekend kent op de woningmarkt in Rosmalen, 's-Hertogenbosch, Heesch en omgeving. Met jarenlange ervaring en een persoonlijke aanpak bieden wij professionele ondersteuning bij het kopen, verkopen of taxeren van woningen. Onze klantgerichte benadering zorgt ervoor dat je altijd op de juiste weg bent. We zijn aangesloten bij de NVM en werken met veel geduld en deskundigheid aan elk project. Of het...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Sint Lambertusstraat 4
5243TG Rosmalen
€ 725.000 k.k.
€ 5.142/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 366 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Vlasmeersestraat 12
5261TC Vught
€ 749.500 k.k.
€ 5.392/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 139 m²
- Superficie du terrain
- 213 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Kraanvogellaan 55
5221GA 's-Hertogenbosch
€ 950.000 k.k.
€ 4.222/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 225 m²
- Superficie du terrain
- 481 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Groote Rede 78
5247LA Rosmalen
€ 600.000 k.k.
€ 3.030/m²
A++Enregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 198 m²
- Superficie du terrain
- 69 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
van Meeuwenstraat 23
5243TD Rosmalen
€ 449.500 k.k.
€ 6.158/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Tanneskampke 5
5221BT 's-Hertogenbosch
€ 625.000 k.k.
€ 4.112/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 152 m²
- Superficie du terrain
- 287 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (52)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
52 avis total
Funda
40 commentaires sur Funda
12 commentaires sur Google
-
Vlaemsche Hoeve 116
10Al vaker gebruik gemaakt van de deskundigheid en het fijne advies. Altijd goede hulp gehad. Zou deze makelaar zeker adviseren
-
Kamperfoeliestraat 38
10Onze ervaring met Makelaar Kom Wonen was uitstekend. Kasper en Mirjam vormen een sterk team; ze zijn deskundig, betrokken en stralen rust uit tijdens het hele verkoopproces. Ze doen wat ze beloven en de communicatie verliep vlekkeloos doordat ze altijd bereikbaar zijn. Bedankt voor de fijne samenwerking!
-
Cadansstraat 18
10Mirjam kent de markt al jaren erg goed en haar realistische inschatting over het verloop van het verkooptraject is goed uitgekomen. Helder, duidelijk en eerlijk, zeer tevreden over de verkoopbegeleiding. Mirjam heeft ons ook enorm goed geholpen bij de aankoop van ons huis, kortom een echte toevoeging als je een huis wilt aankopen/verkopen.
-
Seldensate 3
10Wil je korte en snelle lijntjes, persoonlijk contact, een makelaar die alles van A-Z regelt en een vast aanspreekpunt? Twijfel dan niet!
-
Statenlaan 365
10Fijne proffesionele en persoonlijke begeleiding bij het verkoop traject. Kasper heeft persoonlijk van a tot z geholpen bij een succesvolle verkoop.
-
Oude Baan 93
10Traduit par l'IAKasper et Mirjam sont des agents immobiliers compétents et défendent très bien vos intérêts, que vous achetiez ou vendiez. Nous avons vendu et acheté grâce à l'aide de KOM wonen et sommes très satisfaits dans l'ensemble. Ils font vraiment tout le parcours avec une extrême attention et sont vraiment impliqués. Un recommandé donc !