KOMWONEN makelaars
"¡KOMWONEN en tu nueva vivienda!"
KOMWONEN is een makelaarsteam dat zich uitstekend kent op de woningmarkt in Rosmalen, 's-Hertogenbosch, Heesch en omgeving. Met jarenlange ervaring en een persoonlijke aanpak bieden wij professionele ondersteuning bij het kopen, verkopen of taxeren van woningen. Onze klantgerichte benadering zorgt ervoor dat je altijd op de juiste weg bent. We zijn aangesloten bij de NVM en werken met veel geduld en deskundigheid aan elk project. Of het...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Sint Lambertusstraat 4
5243TG Rosmalen
€ 725.000 k.k.
€ 5.142/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 141 m²
- Área del lote
- 366 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Vlasmeersestraat 12
5261TC Vught
€ 749.500 k.k.
€ 5.392/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 139 m²
- Área del lote
- 213 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Kraanvogellaan 55
5221GA 's-Hertogenbosch
€ 950.000 k.k.
€ 4.222/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 225 m²
- Área del lote
- 481 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
De Groote Rede 78
5247LA Rosmalen
€ 600.000 k.k.
€ 3.030/m²
A++Guardar como favorito- Superficie construida
- 198 m²
- Área del lote
- 69 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
van Meeuwenstraat 23
5243TD Rosmalen
€ 449.500 k.k.
€ 6.158/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Tanneskampke 5
5221BT 's-Hertogenbosch
€ 625.000 k.k.
€ 4.112/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 152 m²
- Área del lote
- 287 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (52)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
52 reseñas total
Funda
40 opiniones en Funda
12 reseñas en Google
-
Vlaemsche Hoeve 116
10Al vaker gebruik gemaakt van de deskundigheid en het fijne advies. Altijd goede hulp gehad. Zou deze makelaar zeker adviseren
-
Kamperfoeliestraat 38
10Onze ervaring met Makelaar Kom Wonen was uitstekend. Kasper en Mirjam vormen een sterk team; ze zijn deskundig, betrokken en stralen rust uit tijdens het hele verkoopproces. Ze doen wat ze beloven en de communicatie verliep vlekkeloos doordat ze altijd bereikbaar zijn. Bedankt voor de fijne samenwerking!
-
Cadansstraat 18
10Mirjam kent de markt al jaren erg goed en haar realistische inschatting over het verloop van het verkooptraject is goed uitgekomen. Helder, duidelijk en eerlijk, zeer tevreden over de verkoopbegeleiding. Mirjam heeft ons ook enorm goed geholpen bij de aankoop van ons huis, kortom een echte toevoeging als je een huis wilt aankopen/verkopen.
-
Seldensate 3
10Wil je korte en snelle lijntjes, persoonlijk contact, een makelaar die alles van A-Z regelt en een vast aanspreekpunt? Twijfel dan niet!
-
Statenlaan 365
10Fijne proffesionele en persoonlijke begeleiding bij het verkoop traject. Kasper heeft persoonlijk van a tot z geholpen bij een succesvolle verkoop.
-
Oude Baan 93
10Traducido por IAKasper y Mirjam son agentes inmobiliarios competentes y defienden tus intereses de forma excelente, ya sea que compres o vendas. Hemos comprado y vendido con la ayuda de KOM wonen y estamos muy satisfechos en general. Hacen realmente todo el trayecto con la máxima atención y están realmente involucrados. ¡Recomendables!