Assurantiekantoor Nico van Peer B.V.
In Steenbergen staat Assurantiekantoor Nico van Peer B.V. voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de wonuverzekerings- en financiële sector. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we u zorgvuldig en transparant door de complexe wereld van hypotheek- en verzekeringstaken. Onze diensten omvatten onder andere verkoop, aankoop en financieel advies. Wij werken met een heldere en transparante werkwijze,...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Zonnebloemstraat 33
4651MV Steenbergen
€ 319.000 k.k.
€ 4.038/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- 131 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu
Middenstraat 72
4702GG Roosendaal
€ 395.000 k.k.
€ 3.527/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 112 m²
- Superficie du terrain
- 226 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Eikstraat 8
4651KE Steenbergen
€ 379.000 k.k.
€ 3.008/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 126 m²
- Superficie du terrain
- 146 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu sous réserve
John F.Kennedystraat 19
4651XJ Steenbergen
€ 330.000 k.k.
€ 3.929/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 84 m²
- Superficie du terrain
- 155 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Vendu sous réserve
Molenstraat 22
4698BC Oud-Vossemeer
€ 345.000 k.k.
€ 2.500/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 138 m²
- Superficie du terrain
- 229 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Primulastraat 10
4651LE Steenbergen
€ 319.000 k.k.
€ 3.288/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 97 m²
- Superficie du terrain
- 205 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (16)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
16 avis total
16 commentaires sur Google
-
Dave en Mey Renne
10Traduit par l'IABureau professionnel et amical.
-
Frank van der Wildt
10Traduit par l'IABien aidé par Pascal. Même pour des personnes non averties (ma fiancée et moi), c'était très clair ce qui était maintenant possible et comment l'ensemble de l'histoire du prêt hypothécaire se met en place. Très content !
-
Mari S
8 -
Jeanne Vd Par
10 -
John Doeland
10Traduit par l'IAService excellente
-
mark van dorst
10 -
Leon Van De Kar
10 -
Robin Wisse
10 -
annemarie van Keijzerswaard (Anneonline)
10Traduit par l'IASoyez toujours poli et propre dans vos paroles et aidez les autres.
-
Els Helden-Loose
10 -
lisette Van miert buys
10 -
Zbyniu Cybulski
10Alles verloopt soepel en to the point.... :)
-
Olga Próchniak
10 -
Chris Laak
10Traduit par l'IAToujours 5 étoiles. Aimable et serviable.
-
Mario Meesters
10 -
Martijn Smit
10