Assurantiekantoor Nico van Peer B.V.
In Steenbergen staat Assurantiekantoor Nico van Peer B.V. voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in de wonuverzekerings- en financiële sector. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we u zorgvuldig en transparant door de complexe wereld van hypotheek- en verzekeringstaken. Onze diensten omvatten onder andere verkoop, aankoop en financieel advies. Wij werken met een heldere en transparante werkwijze,...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Zonnebloemstraat 33
4651MV Steenbergen
€ 319.000 k.k.
€ 4.038/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Middenstraat 72
4702GG Roosendaal
€ 395.000 k.k.
€ 3.527/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 226 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Eikstraat 8
4651KE Steenbergen
€ 379.000 k.k.
€ 3.008/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 146 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
John F.Kennedystraat 19
4651XJ Steenbergen
€ 330.000 k.k.
€ 3.929/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Molenstraat 22
4698BC Oud-Vossemeer
€ 345.000 k.k.
€ 2.500/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 229 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Primulastraat 10
4651LE Steenbergen
€ 319.000 k.k.
€ 3.288/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (16)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
16 reviews totaal
16 reviews op Google
-
Dave en Mey Renne
10Professioneel en vriendelijk kantoor.
-
Frank van der Wildt
10Fijn geholpen door Pascal. Zelfs voor gewone leken (mijn verloofde en ik) was het super helder wat nu mogelijk was en hoe het hele hypotheek verhaal in elkaar steekt. Erg blij mee!
-
Mari S
8 -
Jeanne Vd Par
10 -
John Doeland
10Uitstekende service
-
mark van dorst
10 -
Leon Van De Kar
10 -
Robin Wisse
10 -
annemarie van Keijzerswaard (Anneonline)
10Wordt altijd keurig en netjes te woord gestaan en geholpen.
-
Els Helden-Loose
10 -
lisette Van miert buys
10 -
Zbyniu Cybulski
10Alles verloopt soepel en to the point.... :)
-
Olga Próchniak
10 -
Chris Laak
10Altijd 5 sterren. Vriendelijk en behulpzaam.
-
Mario Meesters
10 -
Martijn Smit
10