C&R Makelaars B.V. in Roosendaal staat voor een andere aanpak in de makelaardij. Wij kijken verder dan alleen het zetten van een woning op de markt. Onze focus ligt op strategie, presentatie en het vinden van de juiste koper die de echte waarde inziet. Door tijd te nemen voor jouw woning en het verkoopproces, zorgen wij ervoor dat je huis optimaal in beeld komt. Professionele styling en fotografie zijn onderdelen van onze werkwijze, omd...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bandeliersberg 196
4707SE Roosendaal
€ 335.000 k.k.
€ 3.221/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 166 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Imkerberg 60
4708JC Roosendaal
€ 525.000 k.k.
€ 3.523/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 276 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Hoogstraat 123
4702ZS Roosendaal
€ 349.000 k.k.
€ 3.422/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 113 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Evelindeflat 34
4707EX Roosendaal
€ 215.000 k.k.
€ 4.300/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 50 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Jadedijk 61
4706KR Roosendaal
€ 369.500 k.k.
€ 3.004/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Burgemeester Prinsensingel 97 d
4701HL Roosendaal
€ 257.000 k.k.
€ 5.245/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 49 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (331)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
331 reviews totaal
Funda
4 reviews op Funda
327 reviews op Google
-
Maurice den Arend
10Fijne warme uitgebreide ontvangst. Oprechte interesse en geen haast dus dik in orde!
-
Jasmijnberg 87
9Alle gesprekken gingen vlot en er werd voldaan aan mijn wensen Ten alle tijden kon ik raad vragen en werden problemen opgelost. Top
-
Schubertlaan 6 a
10Fantastische begeleiding bij verkoop van ons apartement snelle verkoop goede prijs kortom zeer tevreden !!
-
Dion Landstra
10Uitstekende communicatie en prima service! Heldere uitleg en transparant van begin tot eind. Bovendien: vakmensen die echt een stapje extra doen voor je. En tenslotte (en wellicht belangrijkste); voor een goede prijs kunnen verkopen waarbij de belangen van mij als klant voorop stonden. Dank voor de professionele begeleiding C&R - makelaars en Lisa in het bijzonder.
-
Jan Vermeerlaan 76
9Over het algemeen enorm positief. In het traject tussen teken koopovereenkomst en transport mag iets meer proactief richting verkoper gehandeld worden. Fijn dat het een jong team is dat sluit helemaal aan bij ons en de doelgroep van de kopendepartij. De communicatie verloopt super snel via een whatsapp groep. Wij zouden C&R zeker aan raden!
-
Wouwseweg 98
9Snel, vriendelijk en soepel contact met de makelaar en ook met het hele team ‘achter de schermen’. Van alles krijg je een update en bij alle bijzonderheden altijd direct een belletje van de makelaar zelf. Lekker actief via de socials om je huis goed op de markt te krijgen.