C&R Makelaars B.V. in Roosendaal staat voor een andere aanpak in de makelaardij. Wij kijken verder dan alleen het zetten van een woning op de markt. Onze focus ligt op strategie, presentatie en het vinden van de juiste koper die de echte waarde inziet. Door tijd te nemen voor jouw woning en het verkoopproces, zorgen wij ervoor dat je huis optimaal in beeld komt. Professionele styling en fotografie zijn onderdelen van onze werkwijze, omd...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Wethouder Lanenstraat 11
4703HS Roosendaal
€ 419.000 k.k.
€ 3.844/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 102 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Fleurberg 14
4708CD Roosendaal
€ 529.000 k.k.
€ 3.527/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 230 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hadewychlaan 14
4707HB Roosendaal
€ 525.000 k.k.
€ 3.671/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 342 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 25 a
4709AA Nispen
€ 350.000 k.k.
€ 2.991/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Markt 71 b
4701PC Roosendaal
€ 319.000 k.k.
€ 3.890/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Markt 71 a
4701PC Roosendaal
€ 275.000 k.k.
€ 4.104/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (397)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
397 reviews totaal
Funda
68 reviews op Funda
329 reviews op Google
-
behice celikkollu
10Wij zijn erg tevreden over de samenwerking. Alles verloopt professioneel, duidelijk en vriendelijk. Er wordt goed meegedacht en we voelen ons gedurende het hele proces goed begeleid. Snelle communicatie en een fijne aanpak. Zeker aan te raden!
-
Naomi Castenmiller
10We vonden het erg spannend om ons huis te koop te zetten en op zoek te gaan naar een nieuwe woning. Dankzij C&R kijken we nu terug op een proces waar we alleen maar enorm tevreden over kunnen zijn! Coen hield ons goed op de hoogte tijdens het verkoopproces, wat erg prettig was. Daarna vonden we ook dankzij C&R binnen korte termijn onze nieuwe woning, waar we inmiddels met heel veel plezier wonen. Bedankt voor de top begeleiding tijdens dit proces!
-
Maurice den Arend
10Fijne warme uitgebreide ontvangst. Oprechte interesse en geen haast dus dik in orde!
-
Jasmijnberg 87
9Alle gesprekken gingen vlot en er werd voldaan aan mijn wensen Ten alle tijden kon ik raad vragen en werden problemen opgelost. Top
-
Schubertlaan 6 a
10Fantastische begeleiding bij verkoop van ons apartement snelle verkoop goede prijs kortom zeer tevreden !!
-
Dion Landstra
10Uitstekende communicatie en prima service! Heldere uitleg en transparant van begin tot eind. Bovendien: vakmensen die echt een stapje extra doen voor je. En tenslotte (en wellicht belangrijkste); voor een goede prijs kunnen verkopen waarbij de belangen van mij als klant voorop stonden. Dank voor de professionele begeleiding C&R - makelaars en Lisa in het bijzonder.