Noortje van der Maat Makelaardij
In de regio Roosendaal staat Noortje van der Maat Makelaardij bekend als een betrouwbare partner voor wie het vertrouwen in de woningmarkt belangrijk is. Met een persoonlijke aanpak en kundigheid op het gebied van woningtransacties, biedt dit makelaarskantoor een zorgvuldige en transparante benadering voor iedere klant. Met een focus op persoonlijk advies en kundigheid, zorgt Noortje van der Maat ervoor dat elke transactie soepel verloo...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kloosterstraat 70
4701KK Roosendaal
€ 475.000 k.k.
€ 4.612/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Agathalaan 4
4724BP Wouw
€ 545.000 k.k.
€ 3.893/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 1016 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Kolfwei 29
4724ES Wouw
€ 349.500 k.k.
€ 3.360/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Evelindeflat 30
4707EX Roosendaal
€ 255.000 k.k.
€ 3.493/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Kruisstraat 28
4735RG Zegge
€ 389.500 k.k.
€ 1.794/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 217 m²
- Perceeloppervlakte
- 513 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Gripvelden 59
4707ZB Roosendaal
€ 369.500 k.k.
€ 2.799/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (19)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
19 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
2 reviews op Google
-
Evelindeflat 30
10Noortje is altijd bereikbaar, houdt zich aan de afspraken, is duidelijk en kundig. Geeft goede adviezen, heeft goede contacten. Kortom: een betere makelaar vindt je niet.
-
Kruisstraat 28
10We zijn vanaf het begin uitstekend begeleid en ze was ook altijd bereikbaar voor alle vragen die we hadden, ik zal haar dus zeker aanbevelen!
-
Vincentiusstraat 15
9Noortje verkoopt voor ons inmiddels het tweede huis binnen een paar jaar. Ze werkt efficiënt, denkt actief mee, is goed bereikbaar en houdt ons als verkopers continu op de hoogte van de voortgang. Ze is realistisch en professioneel: een echt no-nonsense adres.
-
Damstraat 46 a
10Een super goede makelaar! Erg professioneel, betrokken en toegankelijk. Communicatie was goed en laagdrempelig. Ik zou haar iedereen aanbevelen
-
Waterstraat 26
10Uitstekende ervaring met Noortje van der Maat. Zij is uitermate deskundig, vrolijk en inspirerend — precies wat je nodig hebt bij de verkoop van je woning. Communicatie verliep vlot en helder, en het resultaat mocht er zijn. Absoluut een aanrader!
-
Flintdijk 60
10Prima service, Huis snel verkocht tegen een goede prijs. Bij vragen snel reactie Alles bij elkaar een goede ervaring met Noortje
-
Vrouwemadestraat 8
10Ik was heel blij met Noortje, een mooi mens. We hadden meteen een goede klik en ze nam me dingen uit handen wat voor mij heel fijn was. Ze is kundig, luisterde goed, weet wat er op de markt speelde en is recht door zee. Ook altijd bereikbaar of ze reageerde heel snel. Voor mij een prima makelaar.