Wijk-Regio Makelaardij B.V.
"Wijk-Regio Makelaardij, De weg naar thuis!"
Wijk-Regio Makelaardij staat voor persoonlijke begeleiding en gedetailleerde kennis van de woningmarkt. Sinds 2009 zijn wij actief in verschillende gemeentes en hebben we ons laten horen als betrouwbare makelaar in uw wijk. Onze klant centraal staan is voor ons van groot belang, zodat wij u met alle aandacht begeleiden bij de verkoop of aankoop van uw woning. Ons team is gespecialiseerd in de verkoop en aankoop van woningen, appartement...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Prof van Ginnekenstraat 13
4731JX Oudenbosch
€ 400.000 k.k.
€ 2.353/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 105 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Molenstraat 5
4731HA Oudenbosch
€ 250.000 k.k.
€ 2.577/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 81 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
West Vaardeke 146
4731ME Oudenbosch
€ 400.000 k.k.
€ 3.125/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Fenkelstraat 11 a
4731JA Oudenbosch
€ 250.000 k.k.
€ 4.717/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Bosschendijk 185
4731DD Oudenbosch
€ 650.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 862 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Roosendaalsebaan 7
4751RA Oud Gastel
€ 450.000 k.k.
€ 3.782/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 317 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (72)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
72 reviews totaal
Funda
38 reviews op Funda
34 reviews op Google
-
Slagmoer 42
9Prima contact , komen hun afspraken na en zeer alert. Hebben verder een goed bod gedaan waar we mee de markt op konden.
-
Strijmondlaan 8
10Alles Top geregeld. Correct en net kantoor met uiterst vriendelijk personeel. Zeker aan te raden, complimenten voor Niels en zijn team.
-
Bosschendijk 42
10Wij zijn heel erg tevreden met Wijk-Regio Makelaardij. Niels had een goede verkoopstrategie die hij bij ons eerste gesprek had uitgelegd en onderbouwd. Het contact was erg goed en het Wijk-Regio-team heeft ons bij elke stap van de verkoop betrokken, begeleid / duidelijke uitleg gegeven.
-
Piushof 17
10Een zeer attent team en open communicatie betreft het verkoopplan bij jou aan de keukentafel. Wij zouden Niels en zijn team zeker aanraden.
-
West Vaardeke 90
10Contact met de makelaar is lekker laag drempelig, ze communiceren heel transparant, vlot en zijn altijd bereikbaar voor vragen zowel telefonisch als via de mail krijg je altijd snel antwoord echt een uitstekende makelaar.
-
Br Christofoorlaan 10
10Fijn contact, goede service. Korte lijntjes en krijg altijd snel antwoord. Zeker een aanrader. Hebben we verstand van.
-
Haspelstraat 30 58
9Super aardige mensen en werd goed op de hoogte gehouden, tot op de dag van de overdracht! Dankjewel
-
Beetwortelstraat 6
8Contact liep prima. Makelaar kent de regio, komt afspraken na en is goed bereikbaar. Op kantoor ook zeer behulpzaam.