Hartman Makelaars
Hartman Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Bennekom. In een regio waar vertrouwen en kennis van de lokale markt essentieel zijn, helpen we u met verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze expertise zorgt ervoor dat u elke stap van de weg met zekerheid en transparantie doorloopt. Met een sterke focus op dienstverlening en een professionele werkwijze, combineren we jarenlange ervaring met actuele marktken...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Panoramaweg 71
6721MK Bennekom
€ 485.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 156 m²
- Superficie du terrain
- 569 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Vendu
Dorpsstraat 56 B
6721JM Bennekom
€ 339.500 k.k.
€ 4.650/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 73 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu sous réserve
Grietjeshof 16
6721VJ Bennekom
€ 749.500 k.k.
€ 4.164/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 180 m²
- Superficie du terrain
- 331 m²
- Chambres de coucher
- 6
-
- Vendu
Enkalaan 126
6717ZA Ede
€ 575.000 k.k.
€ 4.107/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 147 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Hazenhoeve 47
6721LA Bennekom
€ 469.500 k.k.
€ 4.307/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 109 m²
- Superficie du terrain
- 120 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Torckstraat 32
6721VX Bennekom
€ 449.500 k.k.
€ 3.943/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 114 m²
- Superficie du terrain
- 161 m²
- Chambres de coucher
- 3
Avis (44)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
44 avis total
Funda
33 commentaires sur Funda
11 commentaires sur Google
-
Bevernel 66
9Goede afstemming van verwachtingen en verkoopstrategie met ons als klant. Vervolgens vlot en keurig contact over wat er moet gebeuren in het verkooptraject. Zowel tijdens bezoeken als op kantoor loopt alles professioneel, maar toch ook heel vriendelijk en persoonlijk. Je huis verkopen is best iets groots, maar met een prettige en betrouwbare makelaar voelt het goed!
-
Stephanieweg 7
10Een erg betrokken en vriendelijke makelaar. Goed bereikbaar en erg vlot. Ik zou Rudi zeker aanraden.
-
Dorpsstraat 32 A
7Nou 100 tekens gebruiken . Het is me wat. Ik hou er persoonlijk meer van om het kort te houden maar zo ook goed. Mijn orginele boodschap was; prima verlopen
-
Molenstraat 27
10Alles is gewoon perfect verlopen Communicatie vooral vonden we geweldig Kan er verder niets aan toevoegen
-
Tuinderslaan 28
10Prettig contact en fijne communicatie, kortom goede partner bij de aankoop van onze nieuwe woning! Wij krijgen inmiddels bijna de sleutel van ons eerste huis!
-
Generaal Foulkesweg 125
10Rudi was de tweede makelaar die we bezochten. Het klikte direct. Rudi heeft vele jaren ervaring, werkt op basis van wederzijds vertrouwen zonder grootdoenerij.
-
Edeseweg 94 1
10Rudy en Jill hebben ons heel goed geholpen bij verkoop van onze appartement. Zij kennen de markt, fijne begeleiding, duidelijk en altijd bereikbaar voor allerlei vragen. Bedankt voor alles.