Bram Heezen & Paul Jansen Makelaardij
"Le rôle clé dans la (vente/achat) de votre maison !"
Bram Heezen en Paul Jansen stichtten hun makelaarskantoor in september 2008 en hebben sindsdien een sterke positie verworven in de woningmarkt van Elst en omgeving. Met een duidelijke communicatie en betrouwbare afspraken is het kantoor uitgegroeid tot een vertrouwd en gewaardeerd adres in de regio. Wij bieden een breed aanbod op het gebied van woningverkoop, aankoop, taxatie en nieuwbouw. Onze klanten krijgen altijd persoonlijke aandac...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Maagd 8
6662CV Elst
€ 599.000 k.k.
€ 4.279/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 140 m²
- Superficie du terrain
- 225 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Denarius 52
6661SX Elst
€ 585.000 k.k.
€ 4.301/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 136 m²
- Superficie du terrain
- 180 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Fortuna 75
6661JG Elst
€ 685.000 k.k.
€ 4.448/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 154 m²
- Superficie du terrain
- 254 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Klaverkamp 14
6662RX Elst
€ 425.000 k.k.
€ 4.009/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 106 m²
- Superficie du terrain
- 228 m²
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
Dierenriem 4
6662CJ Elst
€ 795.000 k.k.
€ 4.466/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 178 m²
- Superficie du terrain
- 300 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Willemsstraat 59
6662DJ Elst
€ 925.000 k.k.
€ 4.557/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 203 m²
- Superficie du terrain
- 550 m²
- Chambres de coucher
- 5
Avis (88)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
88 avis total
Funda
66 commentaires sur Funda
22 commentaires sur Google
-
Dorpsstraat 57
9Zeer prettig contact met reële prijsstelling. Realistisch verkoopverhaal waardoor de verkoop snel geregeld was. Korte communicatielijnen.
-
Kalmoeslaan 27
9Aardige, deskundige en ervaren makelaars. Goed benaderbaar en bereikbaar en altijd bereid om mee te denken. Communicatie verliep ook prima.
-
Atletiek 67
10Heel goed, vriendelijk en alles was bespreekbaar. Afspraken werden altijd nagekomen en we zijn er samen goed uitgekomen.
-
Zonnewende 63
10De makelaar was snel met antwoorden. Na een bezichtiging gelijk een terugkoppeling. Ons huis is zeer snel verkocht
-
Schubertstraat 8
10Prima makelaar, met veel expertise en ervaring. Het informele contact en de tegelijkertijd heldere zakelijke communicatie worden als zeer prettig ervaren. Deze makelaar is doortastend opgetreden en heeft de motivatie van de koper goed ingeschat. Ook de uitwisseling van documenten via Move is vlekkenloos verlopen. Verder niets op aan te merken.
-
Taminiausingel 3
9Goed contact, duidelijke afspraken, goede mensenkennis. Is altijd bereikbaar en niets is hen teveel.
-
Koningstraat 7 a
10Heel erg blij met Paul, en ook Bram. Kundig, gezellig en altijd makkelijk bereikbaar voor overleg. Wij zijn heel erg blij met de goede zorgen en ons mooie huis. Zeker een aanrader!
-
Diamantstraat 3
10Vriendelijk, deskundig, behulpzaam, meedenkend. Bram & Paul (van Heezen en Jansen makelaardij in Elst) voldeden aan al onze wensen, een echte aanrader!